Užite si jedinečný relaxačný pobyt pre dvoch v známych slovenských kúpeľoch s ubytovaním v Hoteli Satelit ***. Čakajú vás procedúry od skúsených profesionálov, hodina biliardu i chutná strava. Dieťa do 11,9 rokov má ubytovanie v hoteli zdarma.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jaroslava T.)

Personál hotelu ochotný, příjemný, snídaně perfektní, večeře standard. Wellness průměr.

Vynikajúce (Vladimír K.)

Hotel je slušný. Vybavení bylo standardní. Sociální zařízení moc pěkné. Personál přívětivý a vstřícný. Strava byla výborná. Nedaleko hotelu je náměstí s krásnými barevnými fontánkami. Vycházkou se dá přejít Kolonádový most na lázeňský ostrov. Delší procházka je na vodní nádrž Slňavu. Zájezd do Čachtic, podívat se na trosky hradu také stojí za to.

Vynikajúce (Iveta ?.)

Veľmi spokojní sme boli,super strava, boli sme milo prekvapení. Maserky vo Welnessku, veľmi ochotné a milé,virivka, super atmosféra. Vrelo odporúčam tento hotel

Vynikajúce (lydie S.)

Pobyt byl skvělý, vše proběhlo tak jak bylo na kuponu uvedeno a se službami hotelu jsme byli mile překvapení.

Vynikajúce (zdenka B.)

Byli jsme spokojeni, pokoje standardní, personál velmi příjemný, strava dobrá.Opravdu jsou tam velmi hodní. Neměli jsme vířivku, že není v ceně.

Skvelé (Ladislav Šupina ?.)

Jako velké plus je tady nutno zmínit velmi příjemný personál a velmi milé recepční (paní Vanda). Hotel byl první den chladný.

Vynikajúce (Anežka B.)

Velmi spokojení, strava výborná, personál příjemný a ochotný. Doporučím svým známým.

Vynikajúce (Katarína F.)

S pobytom som bola veľmi spokojná, izba vynovená, zariadená pekným masívnym nábytkom, veľmi milý personál na recepcii, v reštaurácii, strava veľmi chutná, napriek tomu, že nás bolo v danom termíne len pár hostí, raňajky boli veľmi kvalitné /tri druhy teplých jedál, nárezy, syry, viacero druho jogurtov, cereálií, pečiva, chleba, nápojov, zeleniny i ovocia. Vysoko hodnotím aj hotelový wellnes, napriek malému priestoru tri druhy sauny, vírivka, masáže.

Vynikajúce (Adriana K.)

Prijemny personal hotela aj wellness. Krasne prostredie. Vsetko co bolo slubene, bolo aj splnene. Piestany urcite odporucam.

Vynikajúce (Lenka Ježová J.)

Krásné prostředí, vše odpovídalo popisu v nabídce, super personál, strava i wellness. Určitě doporučuji.