Úchvatné hory a termály

Kúsok od hotela sa nachádza vstup do Národného parku Vysoké Tatry, ktorý je v zime ideálny na lyžovanie. Ak si chcete dopriať aj relax v termálnej vode, vydajte sa do jedného z okolitých aquaparkov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Šárka ?.)

Hotel je velice dobře situován, nádherné prostředí, personál milý a ochotný, se službami jsme byli ve všech směrech spokojeni.

Skvelé (Helena F.)

Ubytovanie veľmi dobre. Upratovanie dobre. Pobyt plne zodpovedal popisu. So stravou a personálom sme boli veľmi spokojný. Pre kľudný dovolenku je to vynikajúci hotel. Iste by sme sa tam ešte chceli vrátiť.

Vynikajúce (Jiří ?.)

Pobyt v hotelu byl skvělý vše odpovídalo nabídce a popisu. Poskytované služby byli na velmi dobré úrovni ,personál byl velice ochotný a vstřícný. Byli jsme se podívat mimo jiné v kontaktní zoo v Liptovském Mikuláši vřele doporučuji.

Skvelé (Anna A.)

Ubytovanie bolo na úrovni páčilo sa nám. Strava vynikajúca veľmi chutná bolo s čoho vyberať.

Skvelé (Viliam B.)

Prostredie hotelu bolo pekné, pobyt zodpovedal popisu. Strava bola výborná, nedostatkom bola otváracia doba wellness centra (kolízia s časom podávania večere). Personál hotelu bol milý a ústretový.

Vynikajúce (Jaroslava K.)

Pobyt na hotelu, vynikající personál, ochotný, strava velmi dobrá, krásný výhled přímo na hory. Vše nej nej, vřele pobyt doporučuji.

Vynikajúce (Vladimír D.)

Prostredie hotela je pekné, je krásne upravené golfové ihriskom dobré parkovanie v tesnej blízkosti vchodu do hotela.

Skvelé (Iveta V.)

Veľmi pekné, pekne udržiavané. Izby a aj celý hotel bol veľmi vkusne zariadený, príjemní personál. Len v šatniach pri bazéne bola dosť zima, fúkal studený vzduch.

Vynikajúce (Ján H.)

Prostredie veľmi pekné, upravené, personál príjemní, služby na veľmi vysokej úrovni. Strava perfektne pripravená. Určite odporučím svojim priateľom pobyt.

Vynikajúce (Peter M.)

Hotel bol veľmi pekný, všetko zodpovedalo ponuke, služby, strava aj personál na perfektnej úrovni.