Pobyt pre dvoch v štýlovom penzióne Tyrol s česky hovoriacim personálom v nádhernej prírode Álp pri Národnom parku Hohe Tauern pod Salzburgom. Polpenzia, nealko nápoje zdarma každý deň, zapožičanie bicyklov, lístok na lanovku a ďalšie aktivity.

Pobyt v horskom penzióne Tyrol s rodinnou atmosférou s českým personálom**
**

Penzión Tyrol sa nachádza v malebnej obci Maria Alm uprostred pohoria Steinernen Meer u rakúskeho národného parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburgu. Štýlový penzión zariadený v horskom štýle disponuje 2 až 4 lôžkovými izbami obloženými drevom s vlastným sociálnym zariadením, wifi a rakúskou káblovou TV. 

Súčasťou penziónu je i reštaurácia a bar, kde môžete tráviť voľné chvíle, popíjať české pivo alebo rakúsky schnaps. V penzióne Vás nadchne jeho domáca atmosféra i česky hovoriaci personál, ktorý Vám ochotne poradí. Hneď vedľa penziónu nájdete supermarket.

Na výlet do hôr či salzburských soľných dolov


Kulisu celého údolia, kde leží penzión, tvoria štíty vápencových álp s najvyšším vrcholom Hochkönig 2941 m. Nadmorská výška je zárukou neopakovateľných turistických zážitkov. Samotné mestečko leží v turistickej oblasti Hochkönig Winterreich a i v letnom období poskytuje široké možnosti využitia: tenisové kurty, termálne kúpele, detské ihrisko, bobová dráha, golfové ihrisko, cyklotrasy a samozrejme nekončiace možnosti turistiky do okolitej nádhernej prírody. 

Vo Vysokých Taurách (asi hodinu jazdy autom od penziónu) nájdete jeden z prírodných divov Európy – Krimmelské vodopády – ktoré v troch kaskádach padajú do hĺbky 380 m. Národný park je taktiež plný krištáľových jazier a hrebeňových túr s panoramatickými výhľadmi.

Na výlet sa rozhodne vydajte i do nádherného Salzburgu, kde vedľa pamiatok pripomínajúcich rodisko Mozarta nájdete i niekoľko soľných dolov, ktorých prehliadka je jedinečným zážitkom. Asi hodinu jazdy autom je vzdialené tiež Hitlerovo Orlie hniezdo. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslava M.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Slevové kupóny jsme obdrželi. Strava vynikající, personál příjemný.

Vynikajúce (Zdenka R.)

Pobyt v penzionu - TYROL - odpovídal popisu a mohu potvrdit ,že to ,co p. Peška sliboval v nabídce ,to i splnil .

Skvelé (Zdeněk E.)

Dobré, spokojeni, vše bylo tak jak bylo slibováno, možná že by stálo za úvahu více informací v češtině.

Vynikajúce (Jiří ?.)

Byl jsem moc spokojený s celkovým pobytem,který odpovídal vašemu popisu.Služby,ubytování a personál na velmi dobré úrovni.Moc se nám tam líbylo.Mohu ostatním klientům jen a jen doporučit.Pobyt v nás zanechal velmi dobrý dojem.

Vynikajúce (JANA S.)

Byli jsme všichni spokojeni s poskytnutými službami a doporučujeme dále Váš portál.

Skvelé (Gabriela T.)

Bydlení pro nenáročné klienty, ale vše v čistotě a pořádku. Jídlo výborné, domácí kuchyně, velké porce. Personál velmi ochotný. Vše co bylo v nabídce bylo splněno a poskytnuto. Žádné jiné doplatky za úklid apod. Byli jsme spokojeni. G.Tomanová

Vynikajúce (Martin H.)

S pobytem jsem byl velmi spokojený, vše odpovídalo popisu v nabídce. Příjemný a ochotný personál, výborné jídlo i ubytování.

Skvelé (pavel ?.)

Mnou zakoupený pobyt odpovídal věrně popisu v nabídce. Navíc jsem jako bonus dostal famózní počasí. Obsluha v penzionu byla vstřícná a ochotná.Ubytování jednoduché, funkční, čisté Stravu bych se nebál označit termínem: vydatná, domácí. Vřele doporučuji

Vynikajúce (Lucie Z.)

Bylo to super. Příjemní lidé v penzionu. Slevová karta vynikající věc. Krásné počasí.

Skvelé (Alena N.)

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.