Krakov je turistami veľmi obľúbené poľské mesto s nezameniteľnou atmosférou. Hotel Nowa Panorama *** sa nachádza necelé 3 km od samotného historického centra Krakova, električkou len pár zastávok a časovo 10 minút. V každú ročnú dobu tu je možné navštíviť mnoho jedinečných pamiatok. Užite si pobyt vo dvojici alebo s celou rodinou v komfortných izbách a využite zľavy na vstup do aquaparku či na masáž.

O ubytovaní

Hotel Nowa Panorama *** leží v pokojnej časti Krakova v blízkosti zelene a krásneho jazera Zakrzówek (1,5 km). Historické centrum mesta je súčasťou Zoznamu UNESCO. Vydajte sa na hrad Wawel (4 km), na malebné Hlavné námestie s radničnou vežou a kamennú tržnicou Sukiennice (4,5 km) či do úchvatnej starobylej židovskej štvrti Kazimierz (4 km). Okrem toho je tu veľa vynikajúcich reštaurácií, kaviarní či čokoládovní aj obľúbená zoologická záhrada (10 km). V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy. Krakov je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu ďalších dvoch poľských pamiatok UNESCO: soľných baní Wieliczka a Bochnia (16 km) a koncentračného tábora Osvienčim (65 km).

Kde budete spať?

Hotel ponúka 20 izieb a vy budete ubytovaní buď v dvojlôžkovej, alebo vo Family izbe až pre 4 osoby. V každej z nich ale vždy nájdete TV, telefón, WiFi, písací stôl a kúpeľňu s vlastnou sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Hotel chystá bohaté raňajky formou bufetu, v prípade polpenzie si užijete aj servírované trojchodové večere.

Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Viac informácií

Cestujete s deťmi?

V rámci hotela majú deti možnosť sa hrať v detskom kútiku alebo na priľahlom detskom ihrisku.

Hotel Nowa Panorama ***

Wacława Lipińskiego 3/1 , Kraków
Poľsko

+48 12 260 64 00

biuro@hotel-panorama.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Detské ihrisko
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,5 km
Vzdialenosť od jazera
2 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
10 km

Tipy na výlet