Ski & Sun Świeradów Zdrój Tip na výlet

Cez leto turistika a cyklistika uprostred krásnej prírody, cez zimu lyžovanie a bežkovanie, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pre celú rodinu plná pohybu čaká na každého, kto uprednostňuje aktívny odpočinok. Lanovkou vyjdete pohodlne až tam, kde sa otvára krásny výhľad do krajiny poľských hôr.

Maximálny komfort

Užite si pokojnú atmosféru kúpeľného mestečka Świeradów-Zdrój len kúsok od hraníc s Českom. V hoteli St. Lukas Sanatorium **** budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách, ktoré sú veľmi dobre a funkčne vybavené. V každej z izieb nájdete televízor, telefón, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom.

V hoteli na vás bude čakať bohatá polpenzia. Hneď ráno vás zasýtia raňajkové bufety, ku ktorým môžete popíjať kávu, čaj, džús alebo vodu. Večere sú tiež formou bufetu a na výber budete mať z rôznych polievok, hlavných jedál a dezertov, k jedlu je možné si dokúpiť alkoholické alebo nealkoholické nápoje.

Wellness odpočinok

Priamo v hoteli je k dispozicii plavecký bazén. A keďže plávanie je šport a po športe by sa malo odpočívať, je pre vás pripravená tiež horúca vírivka s masážnymi tryskami alebo sauna.

Pre náročnejších zákazníkov sú tu luxusné balíčky s ôsmimi, respektíve dvanástimi kúpeľnými liečebnými procedúrami. Na výber dostanete zo širokého portfólia služieb, medzi ktorými nechýbajú napríklad rozmanité druhy liečebných kúpeľov, široká ponuka ručných masáží, vodné masáže, elektroliečba alebo inhalácia zdraviu prospešných pár.

Za turistikou a cyklistikou sa môžete vydať po Jizerských horách, blízko je to napríklad na obľúbený vrchol Smrk.

Sanatorium St. Lukas ****

H. Sienkiewicza 21, Świeradów-Zdrój
Poľsko

+48 75 78 21 000

info@hotel-lukas.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zjazdovka
1 km