Kudowa Zdrój Tip na výlet

Viac ako 650 rokov staré kúpele Kudowa, ktoré nájdete na poľskej strane kladského pohraničia, patria medzi najobľúbenejšie poľskej rezorty. Navštívte toto mesto a pokochajte sa krásnou kúpeľnou architektúrou, kolonádou, parkami a pavilónom s liečivými prameňmi. Ďalej tu nájdete tiež výborné reštaurácie, obchodíky a aquapark. Na ďalší výlet sa potom vydajte do kostnice Kaplica Czaszek alebo vtáčie minizoo.

Kúzelná lokalita Kudowa-Zdrój

Hotel Adam & Spa *** sa nachádza v krásnom kúpeľnom meste Kudowa-Zdrój len 5 km od česko-poľských hraníc. Prvá zmienka o jeho minerálnych vodách pochádza už zo 16. storočia a svoj pokoj a priestor na relax tú nachádzali aj svetoví velikáni ako Winston Churchill alebo Ghoete.


Zaujímavosť: v roku 2007 sa v okolí nakrúcal film Kroniky Narnie: Princ Kaspian. Na výlet sa tak môžete vydať do natáčacích lokalít, ktorými sú Bludné skaly, Pasterka a Veľká Hejšovina. Priamo v Kudowe-Zdrój boli po dobu natáčania ubytovaní nielen ľudia z technického štábu. ale tiež predstavitelia hlavných detských rolí a režisér Andrew Adamson, ktorý v aleji pred aquaparkom zasadil strom. Aquapark leží len pár krokov od hotela Adam & Spa, takže sa na strom (je to ten druhý v poradí od vstupu do aquaparku) môžete zájsť pozrieť počas prechádzky.


Luxus s neobmedzeným wellness

Čaká vás skutočne luxusné ubytovanie. V nadštandardných izbách LUX, ktoré sú veľkoryso priestorovo riešené a majú vlastný balkón, sa budete cítiť ako v paláci. Okrem toho izby disponujú TV s českými programami, chladničkou, setom na prípravu čaju a kávy a vlastnou kúpeľňou s fénom, uterákmi a toaletnými potrebami.

K vašej spokojnosti prispeje aj reštaurácia zameraná na poľskú a európsku gastronómiu, bar so širokou ponukou alebo vonkajšie grilovanie. Romantické chvíľky môžete stráviť aj v krásnom salóniku s horiacim kozubom.

Nechajte sa rozmaznávať a zažijete kráľovský odpočinok

Hotelové wellness centrum ponúka široký výber aktivít a možností relaxu. Ponorte sa do bazéna s vodnými atrakciami (trysky, masážne ležadlá), odpočívajte v jednej z dvoch víriviek alebo navštívte parnú saunu a relaxačnú miestnosť s pohodlnými lehátkami s televízorom. Za príplatok si užite tiež fínsku saunu. V hoteli sa ďalej nachádza kozmetický a masážny salón.

Hotel Adam & Spa ***

ul.Lubelska 1a, Kudowa Zdrój
Poľsko

+ 48 74 8664246

recepcja@adamspa.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 40 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
13 km