Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Pobyt priamo v srdci Krakova

Aparthotel Pergamin *** spadá pod známu sieť Premium Hotels a stojí v skvelej lokalite priamo v centre mesta, takže budete blízko ku všetkým krásnym pamiatkam a miestam. Choďte sa prejsť do parku Planty, ktorý je vzdialený len 300 metrov a lemuje historické centrum známe ako Krakovský rynek. Vydať sa môžete tiež k nákupnému centru Galérii Krakowska (600 metrov) či k nádhernému hradu Wawel (1,5 kilometra).

Na pobyt sa bez obáv môžete vydať tiež vlakom - k hlavnému vlakovému nádražiu je to z hotela len 800 metrov.

Pohodlné izby aj skvelé raňajky

V Aparthoteli Pergamin *** budete ubytovaní v pohodlne zariadených izbách v príjemných farbách - hnedej a béžovej. Vybavené sú dreveným nábytkom, písacím stolom, trezorom, klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, fénom a vlastnou kúpeľňou. Izby majú možnosť prísteliek.

Priamo v hoteli sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu, na ktorých si iste pochutnáte. Na výber sú slané aj sladké pokrmy doplnené kávou, čajom a džúsom.

Aparthotel Pergamin ***

Ul. Dluga 26, Kraków
Poľsko

+48 12 630 91 65

pergamin@premium-hotels.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený za poplatok 25 zł/noc či 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
2,5 km