Osobne overené

Veľmi dobre vieme, že nikto nechce kupovať mačku vo vreci, preto partnerské ubytovacie zariadenia osobne preverujeme. Chceme mať istotu, že si svoju dovolenku užijete a dostanete presne to, čo ste si zakúpili.

Značka „Osobne overené“ znamená, že člen nášho tímu v hoteli, penzióne, apartmáne, alebo dokonca na zámku, strávil celý pobyt a na vlastnej koži vyskúšal pohodlnosť postele, kvalitu stravy, pohostinnosť personálu i teplotu vody v bazéne. Skrátka zažil všetko, čo na pobyte zažijete vy.

Kvalitu a vysoký štandard našich služieb zaručuje aj certifikát kvality Paylo.

Vlastné videá a fotografie

Pri všetkom tom overovaní interiérov a exteriérov samozrejme nezabúdame fotiť a natáčať, aby ste o hoteli vedeli všetko podstatné pred kúpou dovolenky. Máme vlastný YouTube kanál a blog, na ktorý píšeme svoje dojmy a zážitky z pobytu.

Chcete si ich prezrieť? Stačí jedno kliknutie.

Ako spoznám osobne overený hotel?

Neúnavne pracujeme na tom, aby sme pre vás overili čo najväčší počet hotelov. Pretože sa však sieť našich partnerov každý deň rozrastá a osobná návšteva vyžaduje čas, nestačíme ich prechádzať všetky. Naša ponuka teda zahŕňa ako osobne overené hotely, tak aj tie, ktoré sme zatiaľ nenavštívili. Ako ich od seba odlíšiť?

Zľavová akcia osobne overeného hotela obsahuje:

1. Žltú pečať „Osobne overené“
2. Fotografiu nášho zamestnanca s plachtou Travelkingu
3. Vo väčšine prípadov tiež naše vlastné video z hotela

Na našom webe si tieto ponuky môžete vyfiltrovať - na úvodnej stránke rozkliknite možnosť „Zobraziť pokročilé filtrovanie“ a vyberte filter „Osobne overené“. Alebo stačí kliknúť SEM.

Ako postupovať v prípade nespokojnosti?

Ak by počas pobytu nebolo niečo v poriadku, obráťte sa na poskytovateľa služby ihneď na mieste. Personál aj vedenie ubytovacieho zariadenia sa pokúsi situáciu vyriešiť k vašej spokojnosti.

Ak by pre vás kvôli jazykovej bariére bola komunikácia s personálom príliš obtiažna, alebo ak by k náprave problému nedošlo, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu. Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 20:00 hod.

Telefon: +421 233 006 990
Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK