V jednoducho a zároveň komfortne a útulne zariadenom Penzióne Margaréta Csárda pri maďarsko-rakúskych hraniciach budete mať na dosah to najlepšie z oboch krajín. Podhorie východných Álp a blízke termálne kúpele a aquaparky sú perfektným predpokladom pre dokonalý pobyt. Okrem raňajok sa do penziónu môžete začať tešiť aj na neobmedzený vstup do bazéna alebo zľavu na zapožičanie bicyklov.

O ubytovaní

Penzión Margaréta Csárda sa nachádza v maďarskej dedinke Horvátzsidány ležiacej takmer na hraniciach s Rakúskom. Z oboch krajín si teda môžete dopriať to najlepšie. Objavte termálne kúpele v mestách Sárvár (40 km) či Bük (12 km). Navštívte tiež neďaleký Kőszeg (10 km) s hradom a historickými pamiatkami. Na rakúskej strane hranice nájdete aquapark Sonnen Therme Lutzmannsburg (6 km). Zdolať môžete niektorý z vrcholov východných Álp.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe Superior. K vášmu pohodliu budete mať v izbe k dispozícii klimatizáciu, LCD televíziu, chladničku, WiFi pripojenie, rýchlovarnú kanvicu a vlastnú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelovej reštaurácii vychutnáte raňajky formou bufetu. Ďalej je k dispozícii jedálny lístok, z ktorého si môžete objednávať vynikajúce špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne.

Kde budete relaxovať?

V letnej sezóne si oddýchnete pri veľkom vonkajšom bazéne, ktorého súčasťou je aj zastrešená časť.

Cestujete s deťmi?

Vo veľkej záhrade čaká na malých hostí ihrisko.

Margaréta Panzió

József Attila utca 2. , Horvátzsidány
Maďarsko

+36 94 365 582

info@margaretacsarda.hu

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
12,2 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg Tip na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg je vodný park nachádzajúci sa hneď pri rakúsko-maďarských hraniciach. Zariadenie plné bazénov a obrovských šmýkačiek ponúka zábavu pre celú rodinu. XXL Monster Ride s dĺžkou 270 metrov je najdlhší vnútorný tobogan v Rakúsku a poteší tých, ktorí obľubujú adrenalín. Okrem toho tu ale nájdete i Detský svet s množstvom atrakcií a tí, ktorí hľadajú pokoj a ticho zas ocenia Relaxačný svet. Lezenie po lezeckej stene s previsom nad vodou, plážový volejbal či 3D kino sú len začiatkom zoznamu aktivít, ktoré si tu môžete užiť.

Viac informácií
Kúpele Bükfürdo
Kúpele Sárvár
Arboretum Sárvár