Doprajte si jedinečný pobyt v 3 *budove v Hoteli Kálvária so vstupom do wellness s fínskou a infra saunou, parou, vírivkou a relaxačným areálom. V cene je tiež bohatá polpenzia, baby friendly servis a dieťa do 6 rokov úplne zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Kálvária **** sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Györ. Nechajte sa okúzliť príjemnou atmosférou, barokovými pamiatkami aj slávnymi farmárskymi trhmi. Známe termálne kúpele Rába Quelle (2 km) ponúkajú úchvatné panoramatické výhľady na györské centrum. Za návštevu rozhodne stojí tiež Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré je súčasťou Zoznamu dedičstva UNESCO a je jednou z najstarších maďarských pamiatok. Tešiť sa môžete na záhradu s mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii Gault & Millau 11 sa zameriavajú na špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne vrátane pestrého sezónneho menu. V ponuke sú aj jedlá pre vegánov a osoby s potravinovými intoleranciami. Každé ráno si vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Večer sa podávajú večere bufetovou alebo servírovanou formou. Zábavu aj osviežujúce nápoje si užijete v Cross Drink bare, kde si môžete zahrať biliard, šípky aj stolný futbal.

Kde budete relaxovať?

Tešiť sa môžete na dokonalý odpočinok v hotelovom Magnolia Spa Wellness centre. Nájdete tu vírivku a fínsku, aroma aj infra saunu. Spríjemniť deň si môžete tiež niektorou z masáží.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká množstvo zábavy na vonkajšom ihrisku v hotelovej záhrade aj v herni.

Niečo naviac

Aktívnych jedincov poteší možnosť využitia fitness centra.

Hotel Kálvária ***

Kálvária utca 22/d , Győr
Maďarsko

+36 96 510 800

info@hotel-kalvaria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 500 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
1 500 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,1 km
Zástavka
1 km

Tipy na výlet

Mesto Györ Tip na výlet

Mesto troch riek, maďarské priemyselné mesto Györ, leží na sútoku riek Mošonský Dunaj, Rába a Rabča zhruba v polovici cesty medzi Viedňou a Budapešťou. Jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období, pretože má čo ponúknuť z každej sféry - môže sa pochváliť skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami.

Čo nesmiete v Györi vynechať?

  • Vydajte sa na prechádzku po najkrajšom barokovom námestí v meste, Bécsi kapu tér (pri Viedenskej bráne).
  • Najkrajší barokový dom v meste je jednoznačne Opatský dom z 18. storočia.
  • Na Széchenyiho námestí stoja dve dominantné veže jezuitského kostola sv. Ignáca z Loyoly, ktoré by ste tiež nemali obísť bez povšimnutia.
  • Aj v Györi si môžete oddýchnuť v kúpeľoch - vyvierajú tu totiž ako v mnohých ďalších maďarských mestách termálne a liečivé pramene; práve preto sú tu kúpele.
  • Na prechádzku do zelene uprostred mesta zamierte do parku Batthyány tér.
Viac informácií
Xantus János ZOO
Bazilika Nanebovzatia Panny Márie
Kúpele Mosonmagyaróvár