Užite si pobyt v maďarskej metropole štýlovo s ubytovaním v Hoteli Barceló Budapest **** priamo v centre mesta. Čakajú vás raňajky formou bufetu, welcome drink, neobmedzený vstup do fitness a ubytovanie v komfortnej Deluxe izbe.

O ubytovaní

Barceló Hotel Budapest **** leží priamo v centre maďarskej metropoly len kúsok (400 - 500 m) od synagógy v ulici Dohány, Maďarskej štátnej opery či Baziliky sv. Štefana. Vydajte sa tiež do Maďarského národného múzea (900 m), k reťazového mosta (1 km), budove parlamentu (1,3 km), Veľkej tržnici (1,3 km) či Budínskému hradu (1,4 km). Obľúbeným miestom výletníkov je aj chrám kráľa Mateja (1,8 km) a Rybárska bašta (2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z komfortných izieb Deluxe, ktoré sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, klimatizáciou, trezorom, minibarom, setom na prípravu kávy/čaju, balkónom s posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii sa tešte na bohaté raňajky formou bufetu. Počas dňa si tu môžete dať obed či večeru formou à la carte, alebo si len vychutnať menšiu desiatu či drink v Lobby bare. Reštaurácia sa zameriava na španielsku a maďarskú kuchyňu. V lete si svoje jedlo môžete vychutnať na terase s výhľadom do záhrady.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matyášovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

K relaxácii môžete využiť balkón, rozľahlú hotelovú záhradu a k aktívnemu odpočinku je tu veľmi dobre vybavené fitness centrum.

Hotel Barceló Budapest ****

Király utca 16. , Budapest
Maďarsko

+36 1 776 6777

budapest.res@barcelo.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 30 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,6 km
Zástavka
0,3 km