Užite si parádnu dovolenku plnú odpočinku v termálnych vodách populárnych kúpeľov Hajdúnánás. Tie ležia len 350 metrov od miesta ubytovania. Termál Panzió *** vám poskytne dostatok pohodlia aj chutné raňajky formou bufetu. V cene máte tiež vstup do už spomínaných kúpeľov.

Termálne kúpele Hajdúnánási Tip na výlet

Hajdúnánás bolo v roku 2018 certifikované ako ThermalTown (tzv. Kúpeľné mesto). Kúpele len asi 40 km od Debrecína ponúka vonkajší a vnútorný areál s bazénmi naplnenými liečivou vodou, ktorá prospieva pri problémoch s kĺbmi či pohybovým aparátom a gynekologickými problémami. Zábavu a pohyb si užijete v plaveckom bazéne, bazéne s tobogánom, bazéne pre deti i vnútorných termálnych bazénoch. Kúpele potešia tiež milovníkov saunovania, navštíviť môžete parnú, infračervenú a dve fínske sauny, k dispozícii sú tiež profesionálni maséri a vonkajšie ihrisko pre športové aktivity.

Viac informácií

Z penziónu pešo rovno do termálov

Termál Panzió *** nesie svoj názov podľa termálnych kúpeľov Hajdúnánási, ktoré sú vzdialené len 350 metrov, počas krátkej prechádzky sa teda dostanete k bazénom s liečivou vodou.

Ubytovaní budete na izbe Standard, ktorá je zariadená televíziou, minibarom, toaletným stolíkom a samostatnou kúpeľňou s fénom. Poteší tiež nastaviteľná klimatizácia a WiFi pripojenie.

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete teplá i studené jedlá z miestnych surovín a k dispozícii sú aj rôzne nápoje.

Z kúpeľného mestečka sa autom pohodlne dostanete do Debrecína alebo Tokaja, kde nájdete veľa historických zaujímavostí a ďalšie možnosti kúpania.

Termál Panzió ***

Kéky Lajos út 11, Hajdúnánás
Maďarsko

+36 52 351 237

termalpanzio@nanaskabel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1300 m
Vzdialenosť od kúpelov
350 m
Zastávka
150 m
Aquapark
900 m

Tipy na výlet

Debrecín

Jedno z najväčších miest Maďarska priťahuje turistov najmä zaujímavou históriou a množstvom pamiatok, bohatou kultúrou a preslávenou gastronómiou. Okrem prvotriednych údenín si v Debrecíne pochutnáte tiež na vynikajúcich vínach z blízkej tokajskej oblasti. Navštíviť môžete jeden z miestnych architektonicky zaujímavých kostolov, niektoré z múzeí, či rekreačnú zónu Veľký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektároch sa rozprestierajúca ZOO Debrecen ponúka na pozretie približne 160 druhov zvierat, denne sa môžete pozrieť aj na niekoľko kŕmení. Vedľa ZOO sa nachádza aj Park kultúry a prírodná rezervácia Nagyerdő, v ktorej nájdete okrem zábavných atrakcií tiež botanickú záhradu s mnohými chránenými druhmi rastlín.

Termálne kúpele Tiszaújváros

Miestne kúpele využívajú termálnu minerálnu vodu, ktorá vyviera z hĺbky 1 200 m a má liečivé účinky na ochorenia kĺbov, gynekologické problémy a pôsobí proti stresu. V areáli kúpeľov sa bude páčiť všetkým vekovým kategóriám, najmä v lete sú k dispozícii totiž tiež detské ihriská a atrakcie pre deti. Na kúpanie a relaxáciu je k dispozícii sedem bazénov, nechýbajú liečivé bazény, bazén s umelými vlnami aj detský bazén. Cena vstupenky pre dospelého sa podľa sezóny pohybuje medzi 2 500 - 3 000 HUF, možno zakúpiť aj rodinné vstupné.