Užite si parádnu dovolenku plnú odpočinku v termálnych vodách populárnych kúpeľov Hajdúnánás. Tie ležia len 350 metrov od miesta ubytovania. Termál Panzió *** vám poskytne dostatok pohodlia aj chutné raňajky formou bufetu. V cene máte tiež vstup do už spomínaných kúpeľov.

O ubytovaní

Termál Panzió *** sa nachádza v mestečku Hajdúnánás, ktoré vás uchváti svojou pohostinnou a príjemnou atmosférou. Iba 350 metrov od penziónu sú termálne kúpele, v ktorých si užijete dokonalý odpočinok. Nádhernú prírodu Národného parku Hortobágy (20 km), zapísaného na Zozname dedičstva UNESCO, môžete objavovať po mnohých značených turistických trasách. Za historickými pamiatkami sa vyberte do neďalekého Debrecenu (40 km), kde nájdete aj zoologickú záhradu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí klimatizácia, televízia, minibar, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa môžete tešiť na chutné kontinentálne raňajky s teplými aj studenými pokrmami. Ochutnáte tradičné maďarské špeciality zo zdravých surovín od lokálnych dodávateľov.

Termálne kúpele Hajdúnánási Tip na výlet

Hajdúnánás bolo v roku 2018 certifikované ako ThermalTown (tzv. Kúpeľné mesto). Kúpele len asi 40 km od Debrecína ponúka vonkajší a vnútorný areál s bazénmi naplnenými liečivou vodou, ktorá prospieva pri problémoch s kĺbmi či pohybovým aparátom a gynekologickými problémami. Zábavu a pohyb si užijete v plaveckom bazéne, bazéne s tobogánom, bazéne pre deti i vnútorných termálnych bazénoch. Kúpele potešia tiež milovníkov saunovania, navštíviť môžete parnú, infračervenú a dve fínske sauny, k dispozícii sú tiež profesionálni maséri a vonkajšie ihrisko pre športové aktivity.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Pre perfektný relax využite fínsku a infra saunu. Dopriať si môžete tiež magnetoterapiu a masáž.

Termál Panzió ***

Kéky Lajos út 11 , Hajdúnánás
Maďarsko

+36 52 351 237

termalpanzio@nanaskabel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
0,9 km