Užite si parádnu dovolenku plnú odpočinku v termálnych vodách populárnych kúpeľov Hajdúnánás. Tie leží len 350 metrov od miesta ubytovania. Termál Panzió *** vám poskytne dostatok pohodlia aj chutné raňajky formou bufetu. V cene máte tiež vstup do už spomínaných kúpeľov.

O ubytovaní

Termál Panzió *** sa nachádza v mestečku Hajdúnánás, ktoré vás uchváti svojou pohostinnou a príjemnou atmosférou. Iba 350 metrov od penziónu sú termálne kúpele, v ktorých si užijete dokonalý odpočinok. Nádhernú prírodu Národného parku Hortobágy (20 km), zapísaného na Zozname dedičstva UNESCO, môžete objavovať po mnohých značených turistických trasách. Za historickými pamiatkami sa vyberte do neďalekého Debrecenu (40 km), kde nájdete aj zoologickú záhradu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí klimatizácia, televízia, minibar, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa môžete tešiť na chutné kontinentálne raňajky s teplými aj studenými pokrmami. Ochutnáte tradičné maďarské špeciality zo zdravých surovín od lokálnych dodávateľov.

Kde budete relaxovať?

Pre perfektný relax využite fínsku a infra saunu. Dopriať si môžete tiež magnetoterapiu a masáž.

Termál Panzió ***

Kéky Lajos út 11 , Hajdúnánás
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
0,9 km

Tipy na výlet

M3 Outlet Polgár Tip na výlet

V obchodnom centre M3 Outlet Polgár v maďarskom meste Polgár zoženiete všetko potrebné a ako to tak väčšinou býva, i niečo navyše. Viac ako 800 parkovacích miest je zadarmo rovnako ako WiFi pripojenie v areáli Food Court a Café. Okrem obchodov s módou, bielizňou alebo topánkami a športovým vybavením, tu nájdete aj mobilné nabíjacej stanice. Samozrejmosťou je šatňa s miestnosťou na kojenie i detský kútik s animátormi, ktorí sa starajú o pestrý program pre vaše ratolesti, aby ste vy mohli nerušene nakupovať.

Viac informácií
Degenfeld-Schonburg Kastély
ZOO Sóstó
Jazerá Sóstó