Penzión v srdci kúpeľného Sárváru

Mesto Sárvár, známe vďaka liečebným prameňom, je ideálnym miestom pre odpočinok a načerpanie nových síl. Tešte sa na ubytovanie v penzióne Wolf v izbe s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV/SAT a WiFi.

Kým si v miestnej reštaurácii budete pochutnávať na maďarských špecialitách alebo usrkávať koktejly v priľahlej kaviarni, vaše ratolesti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku.

Celodenné rozmaznávanie a wellness v kúpeľoch

Penzión stojí vo vzdialenosti iba 800 m (10 minút chôdze) od kúpeľov. Vonkajšie i vnútorné kúpanie, saunový svet, to všetko vás čaká pri návšteve kúpeľov v Sárvári. Z klasických kúpeľných procedúr iste zaujmú vaňové kúpele, bahenné zábaly, masáže, podvodné masáže, vodoliečby či liečivé zábaly.

Tešiť sa môžete na vodnú plochu, ktorá má neuveriteľných 5 000 m².

Detský zážitkový bazén s vodným hradom a pirátskou loďou a množstvom šmýkačiek či vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke s polpenziou (bez vstupu do kúpeľov).

 • Deti do 11,9 rokov 18 €/noc na prístelke s polpenziou (bez vstupu do kúpeľov).

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (7.6. - 10.6., 17.8. - 20.8., 25.10. - 27.10., 1.11. - 3.11.) 8,5 €/osoba/noc.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ludvík K.)

Byli jsme spokojeni, strava odpovídala ceně, ubytování také, pokojíček malý ale dostatečný pro spaní. Termální lázně na velmi dobré úrovni, doporučuji.

Vynikajúce (Petra G.)

Prostředí hotelu i penzionu bylo na úrovni a odpovídalo počtu hvězdiček. Vše co bylo na kupónu jsem obdržela. Krásné večerní procházky po čistém vzduchu (kouzelné ovzduší).

Vynikajúce (Kamila ?.)

Vše Ok, jen nám chyběla sprcha ve vaně, byla jen baterie, strava v pohodě, ubytování v penzioně dostačující, čisté. Personál ochotný, vstřícný.

Tipy na výlet

Sárvár

Sárvár

V Maďarsku nájdete veľa kúpeľných miest a každé má svoje osobité čaro. V Sárvári okrem známych termálov najviac zaujme Nádasdyho hrad s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Hoci mestečko nie je veľké, nudiť sa tam určite nebudete. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.

Hrad Sümeg

Hrad Sümeg

Ak sa chcete pozrieť na jeden z najväčších, najkrajších a najzachovalejších hradov v Maďarsku, zastavte sa v Sümeg. Hrad je naviac detským rajom, skoro všetko si možno ohmatať, malí hostia si môžu vliezť do klietky na čarodejnice, vyskúšať si písanie skutočným husím brkom alebo si prezrieť a pohladiť živé zvieratá na statku.

Zámok Fertőd

Zámok Fertőd

Zaujímavým cieľom rodinného výletu môže byť najväčší maďarský zámok Fertőd. Krásna baroková budova z roku 1770, ktoré sa prezýva "maďarský Versailles", bola domovom slávneho kniežaťa Esterházyho aj slávneho hudobného skladateľa Josepha Haydna, ktorý mnoho rokov dirigoval miestny orchester. Dnes je na zámku verejnosti prístupné múzeum.