Ideálna dovolenka v Maďarsku v rodinnom hoteli

Luxusný hotel Thermal Park Egerszalók **** sa nachádza len kúsok od areálu obľúbených termálnych kúpeľov Egerszalók. Hotel je príjemne zariadený, medzi jeho prednosti patria elegantne vybavené izby a priateľská atmosféra.


Zákazníci Travelkingu si nevedia vynachváliť nadštandardné ubytovanie v hoteli Thermal Park Egerszalók ****. Pozitívne hodnotia aj personál hotela, wellness a stravu.


V hoteli sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény, vďaka horúcej vode ide o príjemný zážitok aj za sychravého počasia. Tešte sa na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 - 38 °C, ktorý je ideálny na relax. V bazénoch je termálna liečivá voda, ktorá je príjemne teplá. Súčasťou wellness sú aj rôzne druhy sáun - infračervená, fínska a parná.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (thermalpark@egerszalok.eu, +(36) 36 789 607). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • V týchto termínoch nie je možné kupón uplatniť: 16.8. - 20.8., 1.11. - 3.11.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma vrátane polpenzie a prístelky.

 • Dieťa do 11,9 rokov za 20 €/noc vrátane polpenzie a prístelky.

 • Dieťa od 12 rokov za 35 €/noc vrátane polpenzie a prístelky.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 1,5 €/dospelá osoba/noc.

 • Príplatok za apartmán 15 €/izba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 11 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Richard H.)

Jako TermálníPrůzkumníci.cz cestujeme po termálních lázních a s tím jsou samozřejmě spojené ubytovací zařízení. Tento hotel je náš oblíbený a často jej navštěvujeme. Prostorné pokoje, hotelové wellness s termálními bazény, výborná kuchyně a dostupnost dalších termálek, vinných sklepů, středověkého hradu s bohatou expozicí a perfektně zpracovaným 3D filmem o historii Maďarska a Egeru, je zárukou skvělé dovolenky. Personál je velmi vstřícný a i tohle je důvod, proč se sem rádi vracíme. Milovníci piva si v tomto hotelu asi nepřijdou na své. Zde vidíme prostor pro zlepšení neb po vyhřátí v bazénech, přijde dobré orosené více než vhod. Richard & Kateřina

Skvelé (2 M.)

Oddýchli sme si super, ale malo to aj svoje muchy, napr. upratovacie služby - toaleťák sme si museli kupovať v potravinách, lebo mi už bolo trápne chodiť poň a po čisté uteráky na recepciu; priplácali sme dosť veľa za apartmán, avšak ten nemal balkón, takže som úplne necítila rozdiel medzi obyčajnou izbou (minulý rok mal); čistota celkovo tiež mohla byť lepšia; ceny za príplatky o dosť vyššie, i keď služby rovnaké, ak nie horšie ako minulý rok a nakoniec: boli sme v oddychovom liečebnom rezorte a napriek tomu tam jačali deti, skákali nám v bázene dobre že nie na hlavy, nikto ich nijak neumierňoval. Celkovo, minulý rok sme boli mimoriadne spokojní, tento o trošku menej. Ale inak super, jedlo výborné, okolie krásne, voda citeľne liečivá, možnosti aktivít v okolí nekonečné.

Skvelé (Marta,Mgr. P.)

Prostredie hotela bolo pekné, okolie upravené, pobyt zodpovedal popisu. Personál hotela bol príjemný a milý, vybavenie izby postačuje na pobyt v hotely, strava dobrá, dobrý výber jedla, len na večeru je potrebné prísť skôr, aby ste mali z čoho ešte vybrať. Bolo by dobré medzi televízne stanice zaradiť aj slovenskú stanicu, nielen poľskú a maďarské stanice.

Tipy na výlet

Kúpele Egerszálok

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Kúpele Eger

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).