Wellness hotel Calimbra **** leží iba pár minút chôdze od jedinečných jaskynných kúpeľov v Miskolci. Užite si vynikajúcu a bohatú polpenziu, bazény, infrasaunu, paru, saunové seansy, ľadovú fontánu, soľnú jaskyňu, aquafitness a ďalšie výhody.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ladislav V.)

Prostredie hotela bolo perfektné, až na to, že na schodišti neboli žiadne madlá a nakoľko manželka má od lekára doporučené chodiť pešo, mala som s tým problém. Strava bola vynikajúca, dostatočne rozmanitá. Personál bol milí a ochotní, nemali sme žiadny problém. Nebola nám poskytnutá jedna služba uvedená v kupóne, a to zákusok a káva o 15,00 hod, nakoľko táto ponuka platila do 31.09.2018 a v kupóne to nebolo vyznačené.

Vynikajúce (IVAN ?.)

Hotel, personál, strava úplná spokojnosť. Wellness velmi slušné, akurát saunovanie v plavkách bolo prekvapenie.

Vynikajúce (Josef J.)

S pobytem v hotelu Calimbra v Tapolce jsme byli velmi spokojeni. Ochotní recepční, domluva německy nebo anglicky. Vyřešili všechny naše dotazy, dostali jsme průvodce Miškolcem ve slovenštině. Jídlo výborné, wellnes rovněž - neomezené od 8 do 22 hodin. Pokoj prostorný, čisto, klima, wifi, ČT 24, prostě vše, co bylo uváděno na 100 procentní úrovni. Blízko jeskynních termálů, vhodné i pro rodiny s dětmi.

Vynikajúce (Zuzana P.)

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, hotel byl skvělý, personál příjemný a ochotný. Jídlo bylo vynikající, všude velmi čisto a příjemné prostředí.

Vynikajúce (Lýdia P.)

Hotel ako budova je velmi pekná, už z von posobi luxusne, bolo tam čisto, všade vela kvetov, tráva a kríky pestované. Aj oklolie vonkajšieho bazéna bolo čisté. K dispozícii boli lehátka a slnečníky. Vnutorný wellnes - vírivka, bazén a sauny boli super. Velmi sme si tam oddýchli. Ranajky a večere boli dostatočné, bol široký výber. Personál bol úslužný. Aj s čistotou na izbe sme boli velmi spokojní. Určite ho odporúčame dalej. Boli sme naozaj milo prekvapení a spokojní.

Skvelé (Vanda B.)

Hotel bol vynikajuci. Strava priemerná. Wellness sme nevyužili lebo v nádhernom bazéne mali studenú vodu. V dnešnej satelitnej dobe chýbal v TV slovenský program.

Vynikajúce (Lívia K.)

S pobytom sme boli velmi spokojni, ubytovnie perfektne, personal velmi prijemny, ochotny. Navstivili sme nedaleke kupele. Tam sa nam tiez velmi pacilo. V podstate sa nebolo na co stazovat. Oddychli sme si.