Výlet do neďalekej Budapešti

Len asi pol hodiny vám zaberie cesta do historickej Budapešti, prečo teda nespojiť príjemné s užitočným. Urobte si výlet so svojou drahou polovičkou alebo s celou rodinou a prejdite sa pozdĺž Dunaja, budovy parlamentu alebo Námestia Hrdinov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ivona J.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo i s wellnessem. Jídlo bylo super až na 2 lidi z personálu z restaurace. Čekali jsme 20 minut aby přišli, ze chceme zaplatit. Ale jinak hotel, pokoje, wellness - super :).

Vynikajúce (Andrea R.)

Všechno bylo krásné, hotel, pokoje, prostředí. Jídlo vynikající, personál ochotný a příjemný. Na výlet jsme jeli do Budapešti a vybrali jsme si cestu vlakem, taky dobrý.

Vynikajúce (Barbora S.)

Hotel je veľmi dobre situovaný. Nerušila nás doprava. Popis zodpovedal do bodky pobytu, dostali sme všetko až na tú jednu limonádu zadarmo. K večeri si bolo treba priplácať za nápoje. Wellness bol úžasný, všetko pekné čisté.. Výhľad na jazero. Personál bol príjemný, ohľaduplný a určite by som tento hotel odporučila. Hotel je približne 30 km od Budapešti, takže o výlety je postarané. :)

Vynikajúce (Lenka B.)

Velmi hezký hotel, pokud chcete klidné místo doporučuji. Výborné snídaně, wellness jsme nevyzkoušeli. Cestovali jsme vlakem do Budapešti každý den (cesta cca 50 minut), dá se za ten klid a příjemný personál to stálo. Nicméně pokud budu chtít být každý den v Budapešti volila bych hotel blíž hlavního města.