Jedinečný hotel s priamym vstupom do termálov

Ubytujte sa v Hunguest Hoteli Flóra ***, z ktorého to budete mať k slávnym termálom doslova pár krokov. Hotel sa totiž nachádza vedľa prameňov a vy sa tak môžete tešiť na priamy vstup do kúpeľov, s ktorými je hotel priamo prepojený.


Hotel Flóra *** spadá pod populárna sieť Hunguest Hotels, ktorá garantuje perfektné zážitky. Môžete si byť istí kvalitným ubytovaním aj službami.


V hoteli sa nachádza celkom 190 izieb. Všetky sú vybavené televíziou, minibarom a majú vlastné sociálne zariadenie. Väčšina z nich je klimatizovaná a pripojíte sa tu na internet prostredníctvom WiFi.

V reštaurácii si pochutnáte na dobrotách podľa tradičných maďarských receptov ale aj na medzinárodných pokrmoch. Tu sú formou bufetu podávané raňajky a večere.

Relax vo wellness ostrove

Poriadne si oddýchnete v hotelovom wellness, ktoré zahŕňa bazén, fínsku, infra a aroma saunu, paru, vírivku, Kneippov chodník a relaxačný areál.

Hotel ponúka tiež širokú ponuku terapií a masáží, ktoré si môžete dopriať za príplatok. V ponuke je masáž medová, čokoládová, švédska, thajská a mnohé ďalšie. Viac informácií sa dozviete tu.

Dodatočné info

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma na prístelke so stravou a wellness.

 • Dieťa od 4 rokov na prístelke vrátane polpenzie 28 €/noc pri pobyte na 2 noci vo všetkých termínoch, 26 €/noc pri pobyte na 3 a 4 noci v termíne 31.3. - 3.11.2019.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba/noc.

 • Parkovanie 1 000 HUF (cca 3,2 €)/noc.

 • Poplatok za zapožičanie županu 400 HUF (cca 1,3 €)/noc.

 • Izba s klimatizáciou a výhľadom na kúpele 10 €/izba/noc.

 • Skorší check in (od 10:00 hodín, podľa kapacity) 14 €/izba.

 • Neskorší check out (do 20:00 hodín, podľa kapacity) 14 €/izba.

 • Kupón je pre 1 osobu. Uvedené ceny kupónu platia pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Pobyt možno zarezervovať LEN prostredníctvom e-mailu info@travelking.sk alebo na čísle +421 233 006 990.

 • Na pobyt je možné nastúpiť najskôr 8 dní od vytvorenia rezervácie.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ivana Z.)

I když jsme zde byli v březnu i s dětmi, krásná příroda a okolí. Strava velmi pestrá, personál vstřícný, čisto, pokoje útulné. Jen je vidět, že hotel je již starší a dlouho neproběhla rekonstrukce.

Skvelé (Hana M.)

Hotel má starší vybavení, ale vše čisté a voňavé. Postele pohodlné. Wellness splnil očekávání, skvěle sauny. Personál mluví pouze anglicky a maďarský (ještě, že jsme měli sebou 15 letou dceru, která nám překládala). Jídlo vynikající, obrovský výběr chodu k večeři (maso na několik způsobu, několik příloh, několik vynikajících polévek každý den - jednou dokonce výběr z 5 druhu polévek). Pouze u snídaně mi chybělo sladké pečivo. Personál ochotný, hotel většinou asi klidný. My měli tu smůlu, že s námi byli v hotelu ubytování juniorští boxeři z celé Evropy a ti dělali docela kravál (v hotelu je všechno slyšet). Lázně Eger skvělé, z hotelu neomezený vstup přes zahradu jen v županu. Bazény skvěle udržované. V lázních mimo sezónu pouze 1 podprůměrné občerstvení. Celkové velká spokojenost - doporučuji.

Vynikajúce (Miroslav P.)

Pobyt neměl jedinou chybu, spokojenost s ubytováním, stravou, wellness, krásné městečko a velmi příjemné lázně.

Tipy na výlet

Kúpele Eger

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Kúpele Egerszálok

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).