Jedno dieťa až do 13,9 rokov má ubytovanie na prístelke, polpenziu i vstup do wellness úplne zadarmo. V hoteli je navyše pre deti pripravená herňa.


Relaxácia pre plavcov i neplavcov

Vo wellness zóne je vám k dispozícii plavecký aj zážitkový bazén , kde sa budete cítiť, akoby ste vplávali do jaskyne. Pokiaľ radšej odpočívate na suchu, poteší vás hotelové sanárium, tepidárium a niekoľko druhov sáun. Zavítať môžete tiež do fitness centra.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (peter H.)

Pobyt zodpovedal popisu, prijemne sportovo-aktivne, rekreacne prostredie hned pri vode. Strava super, dobry vyber. Wellness moderny, postacujuci. Fitko minimalne (3x3m miestnost).

Skvelé (Yvona ?.)

Spokojenost - personál milý, strava moc dobrá, všeho dostatek. Jen v době našeho pobytu měla v hotelu v sobotu team building nějaká firma, která měla v programu mimo jiné wellness. Když se tam k večeru všichni nahrnuli bylo ve wellness velmi těsno. Rovněž otevírací doba wellness je velmi krátká, večer do 19,30. Uvítala bych večerní pobyt ve wellness.

Skvelé (Vlado K.)

Strava dobrá wellness tiež pár metrov do Balatonu kúsok od pešej zóny odporúčam pre rodiny z deťmi lanový park v zamardi asi 7 km a zoo vo vespreme. Trocha menšie izby ale dá sa väčšinu času ste aj tak mimo izby.

Vynikajúce (Hana K.)

Vše odpovídalo nabízeným službám, strava byla vynikající, prostředí příjemné a i využití zapůjčení kol bylo perfektní. Velice jsme ocenili pozdější večeře při příjezdu, jelikož časové rozpětí standardní večeře jsme vzhledem k vzdálenosti nestihli.