Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Teodor C.)

Prostredie hotela bolo velmy pekne, rozpravkove, všetko bolo OK - okrem stravy, bola taka jednotvarna. Personal bol super, hlavne na recepcii maju velmi milych ludi. Odporučam tam dovolenku s detmi.

Skvelé (Darina T.)

Musím povedať, že na jednej strane som, sme z tohto hotela maximálne nadšená no na strane druhej max sklamaná. Prostredie, vybavenie, strava úplne užasne, ponuka jedál široká, personál ochotný. Až na to, že ich angličtina je ubohá, všetky nápisy, ponuky nápojov, masáží, informácii o hotely sú v maďarčine. Klimatizácia v našom krídle nefungovala a aj po sťažnosti na recepcii len recepčný kývol plecom, že čo chcem veď je vonku horúco. Na izbe sme mali permanentne 27-28 stupňov, nehovoriac o tom, že koberec v našej izbe nevidel vysávač max mesiac. No a wellness - počas nášho pobytu - 6 dni, fungovali len 2 sauny, ochladzovací bazén vypustený, vo vonkajšom detskom bazéne plno piesku a lístia, celý týždeň nečistene, brodítka na nohy vypustené, to iste plavecký bazen. Takže na jednej strane nadšenie z rozprávkového prostredia no na druhej strane sklamanie z veci ktoré sa vo 4 hviezdičkovom hotely proste stávať nemajú.

Vynikajúce (Barnabas M.)

Hotel je na vysokej úrovni, cítili sme sa výborne. Všetko bolo tak ako bolo popísané. Strava dobrá a najmä pestrá, wellnes dobrý. Personál samá ochota takže maximálna spokojnosť.

Vynikajúce (Marie S.)

Výborné jídlo! Skvělá obsluha! Příjemný personál! Pohádkový interiér! Vše dle voucheru. Levné pití a drinky. Skvělá dovolená a zážitek.

Vynikajúce (Valéria F.)

Prostredie hotela sa nám veľmi páči, realita zodpovedá popisu a fotografiám. Strava, welness super. Hotel sme už navštívili 4 krát, určite odporúčame.

Skvelé (Naďa S.)

Jídlo bylo dobré, jen personál nestíhal nachystat snídani na určenou hodinu. Co se týká wellness, nefungovaly všechny vířivky. A na pokoji nešly zatáhnout žaluzie až dolů.

Skvelé (Jiří Z.)

Převládala spokojenost, pouze obsluha při obědě a večeři byla pomalá. Nestíhali uklízet stoly a připravovat pro další. A objednávání pití u jídla špatné. Často donesli pití až po jídle.

Skvelé (Katarina S.)

Všetko bolo tak ako je popísané v ponuke pobytu. Odporúčam navštíviť v letných mesiacoch ako sme boli my. Deti si skvele užili všetko hotel ponúka.

Vynikajúce (Lívia K.)

S pobytom sme boli nadmieru spokojní. Personál je veľmi milý a ochotný. Vybavenie hotela a poskytnuté služby sú na vysokej úrovni. Všetko zodpovedalo popisu. Tento pobyt vrelo odporúčame. Určite sa tam niekedy opäť vrátime.

Vynikajúce (Ivana S.)

Krásny hotel. Výborná strava. Hotel je baby friendly a personál super. Nemám výhrady.