Nezabudnuteľná dovolenka v Borostyán Med Hoteli

Užite si svoj prepychový pobyt v Borostyán Med Hoteli ****, ktorý leží v Nyiradony-Tamasipuszta 38 km od Hajdúszoboszló a 18 km od Debrecína. Doslova rozprávkový hotel vás nadchne nádhernými palácovými interiérmi. Červené koberce, zdobený nábytok a kvalitné služby - to všetko charakterizuje tento hotel.

Každá izba je vybavená klimatizáciou, televízorom a sociálnym zariadením. Z niektorých sa môžete kochať pohľadom na jazero, zatiaľčo iné vám poskytnú výhľad do záhrad.


Na portáli Booking.com získal úžasných 8,8 bodov z 10 možných.


Raj pre deti

Neváhajte vyraziť aj s deťmi - tie zase uchvátia tematicky vybavené izby, ladené podľa rozprávok. Má vaše dieťa rado Šmolkov, alebo preferuje skôr Autá? Alebo môže spať napríklad v princeznovskom kočiari.

Pre pobyt s deťmi tu nájdete tiež detské postieľky, vysoké stoličky alebo vonkajšie ihrisko.

Nikdy nekončiaci odpočinok vo wellness

K hotelu patrí wellness centrum, do ktorého budete mať neobmedzený prístup. Užite si vnútorný bazén twister, štyri vírivky, detský bazén, infračervenú saunu, fínsku saunu hneď v dvojakom prevedení (pre 40 a 16 osôb), aroma kabínu a ochladzovací bazén.

Dodatočné info

 • Kupón je pre jednu osobu. Uvedené ceny kupóny sú platné len pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Vstup do zábavného parku Hocus Pocus: v hoteli na recepcii získate pásik oprávňujúci ku vstupu. Niektoré hry zahŕňajú žetóny, ktoré je nutné zakúpiť. Ohľadom otváracích hodín sa informujte na recepcii.

 • Ubytovanie v detských tematických izbách a Family Suite je možné v závislosti od obsadenia izby.

 • V hoteli často prebiehajú svadby, prosíme teda o pochopenie, že tu počas konania svadby môže byť zvýšený počet osôb a hluk (hudba).

 • Ak hradíte sviatočný príplatok, už sa neplatí príplatok za víkend.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v zámku.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo na zámku. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr na zámku záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 1,9 rokov zdarma na prístelke (v detskej postieľke) vrátane plnej penzie.

 • Jedno dieťa do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane plnej penzie či za zvýhodnenú cenu 20 €/noc v detskej tematickej izbe či izbe Family Suite. Platí iba pri variantoch na 4 a 5 dní v termíne 1.9.2018 - 14.6.2019.

 • Deti do 13,9 rokov s plnou penziou (raňajky, obed, večera) a wellness 20 €/noc na prístelke, 35 €/noc v detskej tematickej izbe, 39 €/noc v izbe Family Suite.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 13 €/osoba/noc pri variantoch v sezóne 1.9.2018 - 14.6.2019.

 • Sviatočný príplatok (15.3. - 17.3., 18.4. - 23.4., 7.6. - 10.6.) 149 €/izba/pobyt. Pobyt v týchto termínoch je možný najmenej na 3 noci.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 11 €/noc (len malé plemená)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lívia K.)

S pobytom sme boli nadmieru spokojní. Personál je veľmi milý a ochotný. Vybavenie hotela a poskytnuté služby sú na vysokej úrovni. Všetko zodpovedalo popisu. Tento pobyt vrelo odporúčame. Určite sa tam niekedy opäť vrátime.

Skvelé (Katarina S.)

Všetko bolo tak ako je popísané v ponuke pobytu. Odporúčam navštíviť v letných mesiacoch ako sme boli my. Deti si skvele užili všetko hotel ponúka.

Vynikajúce (Oľga Szenderáková S.)

S pobytom sme boli všetci maximálne spokojní, personál ústretový, milý, strava pestrá a výborná, wellness OK.

Tipy na výlet

Debrecín

Debrecín

Jedno z najväčších miest Maďarska priťahuje turistov najmä zaujímavou históriou a množstvom pamiatok, bohatou kultúrou a preslávenou gastronómiou. Okrem prvotriednych údenín si v Debrecíne pochutnáte tiež na vynikajúcich vínach z blízkej tokajskej oblasti. Navštíviť môžete jeden z miestnych architektonicky zaujímavých kostolov, niektoré z múzeí, či rekreačnú zónu Veľký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektároch sa rozprestierajúca ZOO Debrecen ponúka na pozretie približne 160 druhov zvierat, denne sa môžete pozrieť aj na niekoľko kŕmení. Vedľa ZOO sa nachádza aj Park kultúry a prírodná rezervácia Nagyerdő, v ktorej nájdete okrem zábavných atrakcií tiež botanickú záhradu s mnohými chránenými druhmi rastlín.

Kúpele Hajdúszoboszló

Kúpele Hajdúszoboszló

Kúpeľný komplex ponúka svojim návštevníkom nezabudnuteľné zážitky počas celého roka, a to nielen pre hostí, ktorí sa liečia alebo zotavujú, ale aj pre rodiny s deťmi.

Aquapark má rozlohu viac ako 30 ha, nájdete tu prepojené komplexy kúpeľov s bazénmi s termálnou vodou, aquapark a Aquapalace.

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje veľké množstvo soli, sódy, jódu a viac ako dvadsať ďalších rozpustených minerálnych látok, termálna voda je vhodná na liečenie problémov pohybového a dýchacieho ústrojenstva, pri problémoch so zažívacím ústrojenstvom, liečbe gynekologických ťažkostí a kožných chorôb. Liečiť sa môžete aj zvnútra - popíjaním miestnej minerálky Pávai Vajna.

Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 6 €), otváracia doba kúpeľov je každý deň od 7:00 do 19:00 hodín.