Pobyt plný odpočinku v atraktívnej lokalite kúpeľného Egerszalóku v novootvorených apartmánoch Sweet Life si užijete. V cene sú raňajky, vstup do wellness, celodenná vstupenka do kúpeľov Nostalgia a detské ihrisko pre vaše deti.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslav B.)

S komunikáciou som bol od začiatku spokojný.Neviem po maďarsky, ale dohovorili sme sa po anglicky. Personál je príjemný. Čo nebolo v ponuke uvedené, je zariadená kuchynka s varnou kanvicou, sporákom. mikrovlnkou aj chladničkou. Personál je príjemný. Nás prilákali do Egerszáloku vápencové svahy, aké nájdete údajne len na troch miestach vo svete - v tureckom Pamukkale, v Egerszáloku a niekde v Amerike je údajne tretia takáto lokalita. Zaujímavosťou sú aj skalné obydlia. V blízkosti sú dvoje termálne kúpele. Izby sú čisté, k dispozícii je je jacuzzi a sauna. Raňajky formou švédskych stolov sú bohaté a každý sa naje do sýtosti a podľa chuti. Neďaleko je informačné centru, kde dostanete mapky a informačné brožúry o okolí Egerszáloku aj o samotnom meste Eger.

Vynikajúce (Maja D.)

Všetko bolo presne podľa očakávaní. Hotel je nový, moderne zariadený, izby priestranné, postele pohodlné. Nachádza sa na hlavnej ceste, avšak apartmány sú vo dvore, čiže bolo ticho, žiaden ruch z ulice. Dvor je pekne upravený, von je sedenie, hojdacia sieť... Raňajky sa podávajú formou bufetu - výber jedál v poriadku, len mi chýbal poctivý maďarský chlieb. :o) Personál veľmi príjemný a ochotný - poradia, pomôžu a hovoria dobrou angličtinou. Hotelové wellness sme síce nevyužili (na saunu a pod. bolo príliš teplo), rovnako tak sme dali prednosť jaskynným kúpeľom v Demjéne pred kúpeľmi Nostalgia (vstup do Nostalgie bol v cene kupónu). Odporúčam určite návštevu kúpeľov v Demjéne, ktoré sú otvorené až do 2.00 ráno!!! (asi 2 km od Egerszalóku), alebo kúpele Saliris, pekné sú skalné obydlia Baranglakások, prechádzka okolo jazera Egerszalók Tó. Stravovali sme sa v reštaurácii Piroska, ktorú nám odporučil personál hotela - vynikajúca úroveň, bohatý výber jedál, divina, fantastické kombinácie chutí. No a vínka vo všetkých vínných pivniciach snáď ani netreba spomínať. Za návštevu určite stojí aj historické mesto Eger.

Vynikajúce (Pavel V.)

Ubytovanie, welnes i personál super. Tip - Údolie Szalajka - rozhľadňa, kaskádový vodopád. Kaptárkó - Úľové skaly. Hrad Sirok a skaly Barát (Kamarát) a Apáca (Mníška) szikla.

Vynikajúce (Anna ?.)

Ubytovanie splnilo naše očakávania. Za zaplatenú cenu sme dostali veľa. Apartmány nové, čisté, nič im nechýbalo. Služby v poriadku. V blízkosti viac kúpeľov. Požičali sme si bicykle a urobili aj prehliadku okolia. Blízko kúpele Demjen, prechádzky k soľným kopcom. Výborná strava v reštaurácii Piroška, lacné kvalitné víno z egerskej oblasti.

Vynikajúce (Ľubomír C.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Aj napriek jazykovej bariére nám personál vychádzal vo všetkom v ústrety, strava bola výborná, aj do množstva, aj kvalitatívne, aj pestrosťou. Izba aj kuchynka bola vybavená všetkým potrebným - TV, Wi-Fi, chladnička, kanvica, sporák. Tip na výlet: Tufové obydlia, historické centrum Egeru, termálne kúpele v obci aj blízkom okolí.

Vynikajúce (Miroslava S.)

Prekrásne priestranné a úplne nové ubytovanie, vynikajúce raňajky, príjemný usmiaty a ústretový personál. Požičiavajú dva bicykle. Wellness v penzióne veľmi príjemný, k dispozícii do 20.00 hod.Vstup na kúpalisko, ktoré je v cene sa týka len dvoch vonkajších bazénov s termálnou vodou t.j. kúpalisko Nosztalgia. Wellness v Egerszalóku (vnútorné aj vonkajšie bazény aj termál) si treba zaplatiť. Určite navštívte aj kúpele Demjén, 4 km od Egerszalóku. Cítili sme sa výborne, môžeme len odporúčať.

Vynikajúce (Ľudmila T.)

Apartmány moderne zariadené, čisté v peknom prostredí, strava - raňajky s bohatou ponukou, wellness zariadenie k dispozícii počas celého pobytu. Personál príjemný, ústretový. V okolí veľa možností na výlety, veľa termálnych bazénov a krásne mestečko Eger v blízkosti.

Vynikajúce (Viera S.)

Všetko zodpovedalo popisu, personál veľmi milí, wellness super, raňajky bohaté, ubytovanie veľmi pekné. Dokonalý oddych, srdečne ďakujeme. Je to miesto, kde sa určite ešte vrátime.

Vynikajúce (Lenka P.)

S ubytováním spokojení vč. personálu i jejich službami, pobyt odpovídá popisu. Výhodou pro každého hosta je znalost anglického jazyka, slevu do lázní jsme automaticky nedostali. Doporučuji navštívit všechny termální lázně v okolí, jsou super.

Vynikajúce (Václav ?.)

Doporučuji, vše bylo jak mělo, kromě lahve vína. Komunikace v recepci je možná jen anglicky. Snídaně skvělé. APP tiché, dobře zařízené.