Užite si regeneračný pobyt v severnom Maďarsku. Vyskúšajte vodnú gymnastiku, cvičenie na kardio strojoch alebo potápanie v bazéne. Po športe vám príde vhod oddych vo fínskej alebo bio saune a následný relax vo vírivke.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Silvia K.)

Boli sme veľmi spokojní, pobyt zodpovedal popisu, veľmi dobrá pestrá strava, príjemný wellness, milý a ochotný personál, ozajstný relax a oddych. My sme využili aj požičanie bicyklov. Inak je potrebné ísť na výlety autom.

Vynikajúce (Hana K.)

Velmi příjemné a klidné prostředí pro odpočinek. I přes jazykovou bariéru velmi dobrá komunikace a příjemný personál. Hotel čistý, upravený. Jídlo v bohaté míře a výborné. Mohu jen doporučit.

Vynikajúce (Edita S.)

Boli sme veľmi spokojní. Výborný a ochotný personál. Ďakujeme za príjemné prostredie, pohodlie, služby. Všetko bolo super. Pobyt v kaštieli je úžasné. Personál bol ústretový, spokojnosť na našej strane, už sa chystáme na ďalší predľžený víkend v máji.

Vynikajúce (eva E.)

Veľmi sa nám páčilo, hotel - zámok s pekným parkom, v izbách čisto, milý a ochotný personal. Výborná strava. Super wellness. Príjemný predĺžený víkend.

Skvelé (Katarína K.)

Pobyt bol príjemný, wellness dostačujúce - veľký bazén s lehátkami, vírivka, sauny. Veľmi sa nám páčila vodná gymnastika a aquariding - vodný bicykel. Raňajky boli jednoduchšie, ale stále dokladali, večere výber z 2-3 menu, šáláty, ovocie, zákusky - tie boli božské. Izbu sme mali na prízemí s výhľadom do parku zámku .Škoda, že na izbe nebola malá chladnička - obyčajne v 4* ubyt.zariadeniach je samozrejmosťou. Personál bol ústretový aj pri našej rečovej bariére - vždy sme sa nejak dohodli. Kto chce mať na dovolenke " svätý pokoj" tak tento pobyt odporúčam.

Skvelé (Věra G.)

Hotel je pěkně opraven, moc příjemné prostředí i personál. Škoda, že park nepůsobí upraveně, ještě nějakou péči by uvítal. V porovnání s ostatními hotely byla strava o menším výběru, ale neustálé doplňování to vynahradilo. Dalším zákazníkům bych doporučila zvážit, zda chtějí velmi odpočinkový wellness a nebo plánují i výlety - v blízkosti nic moc není. Výlety jsou na delší sezení v autě :-(.

Vynikajúce (Hana K.)

Ubytování bylo v příjemném prostředí. Vše co bylo v nabídce jsme obdrželi. Wellness byl perfektní a jídlo bylo výtečné a v dostatečném množství. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Velmi jsme ocenili při nepřízni počasí vyžití ve stolním fotbálku, šipkách, kulečníku a pingpongu. Jako tip na výlet bychom doporučili hrad Hollokó včetně historické vesničky (my jsme měli štěstí na jejich slavnosti).

Vynikajúce (Dušan J.)

Hotel na úrovni. Služby hotela podľa popisu v poriadku. Príjemné prostredia hotela v centre parku. Príjemné strávený víkend. Hotel skôr pre pokojné trávenie oddychu. Výborné wellness, od 7,30 do 21 hod bazén, vírivka, požičovňa bicyklov atd.. Strava chutná a dostatočné množstvo (dopĺňali jedlo neustále aj 15 min pred koncom). Personál ochotný a milí. Do poručujem všetkým, ktorí chcú stráviť voľné chvíle leňošením pri bazéne alebo prechádzkou v parku. Jediný hluk robia vtáci na stromoch :), popr. hostia.

Skvelé (Ľuboš K.)

Pobyt zodpovedal popisu. Hotel bol úplne mimo akejkoľvek dediny alebo mesta. Personál bol maximálne ústretový a ochotný. Strava chutná, ubytovanie zodpovedalo popisu.

Vynikajúce (Eva J.)

Prostředí hotelu krásné, nově zrekonstruovaný zámek, personál milý, jídlo výborné, wellness bez připomínek, krásně teplá voda v bazénu. Vše jak bylo uvedeno v kuponu. Zámek v krásném parku, další okolí jen pole, louky, 1 vesnice.