Last minute wellness pobyty

Túžite si oddýchnuť v peknom hoteli s bazénom, vírivkou či saunou, a to ideálne čo najskôr? Vyberajte z našej ponuky last minute wellness pobytov. Aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť dokonalá!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Palace môžem jedine odporučiť. Hévíz je krásnym kúpeľným mestečkom a jeho najväčšou dominantou je termálne jazero, ktoré nás absolútne očarilo. Určite ho odporúčam navštíviť. Izba v hoteli bola priestranná, dokonca mala aj vlastnú kuchynku. Všetky interiéry boli čisté, personál usmievavý a vždy nám s radosťou vo všetkom vyhovel. Skvelá bola aj strava formou bufetov, na ktorej sme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne a rád sa sem zase vrátim.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


V práci už toho bolo príliš a vy potrebujete okamžite vypnúť. Alebo len cítite neodolateľnú túžbu vyraziť na wellness pobyt? Nezúfajte, že ste si dovolenku nezariadili skôr. V našej ponuke last minute wellness pobytov nájdete extra výhodné ponuky hotelov, kde majú voľné termíny v najbližších dňoch či týždňoch. Presvedčte sa sami, že aj narýchlo naplánovaná dovolenka bude stáť za to! Stačí zabaliť kufor a vyraziť môžete pokojne už zajtra. Vyberajte, sauna už sa zohrieva.