Last minute wellness pobyty

Túžite si oddýchnuť v peknom hoteli s bazénom, vírivkou či saunou, a to ideálne čo najskôr? Vyberajte z našej ponuky last minute wellness pobytov. Aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť dokonalá!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


V práci už toho bolo príliš a vy potrebujete okamžite vypnúť. Alebo len cítite neodolateľnú túžbu vyraziť na wellness pobyt? Nezúfajte, že ste si dovolenku nezariadili skôr. V našej ponuke last minute wellness pobytov nájdete extra výhodné ponuky hotelov, kde majú voľné termíny v najbližších dňoch či týždňoch. Presvedčte sa sami, že aj narýchlo naplánovaná dovolenka bude stáť za to! Stačí zabaliť kufor a vyraziť môžete pokojne už zajtra. Vyberajte, sauna už sa zohrieva.