Hotely Klik

Hory - to je vaše? Vyrazte do Krkonôš a využite služby hotelovej siete Klik, ktorá zahŕňa šesť hotelov priamo v Špindlerovom Mlýne. Každý si nájde to svoje - možnosti wellness, skvelé stravovanie aj dobrú dostupnosť k zjazdovkám.

Načítavam ponuky...


Keď sa povie pobyt v horách, mnohí z nás si predstavia romantický horský hotelík s vysokými kopcami v pozadí. Pripočítajte si k nemu tiež blízkosť k lyžiarskym strediskám aj oddych vo wellness priamo v hoteli a o dokonalú dovolenku je postarané. Zažite ju v hoteloch zo siete Klik v Špindlerovom Mlýne.

Kde si užijete pobyt v hoteloch zo siete Klik?

Alpský Hotel ***+ nesie svoje meno podľa svojej štýlovej podoby, vďaka ktorej pripomína tradičné horské hotely v Rakúsku. Nachádza sa ale oveľa bližšie - priamo v Špindlerovom Mlýne. Blízko z neho budete mať ako športovému a ski areálu Svatý Petr (5 minút pešo od hotela), tak aj do centra horského mestečka (10 minút pešo). V samotnom hoteli sa potom môžete oddať relaxu vo wellness centre s vírivkou a 2 saunami.

Hotel Tři růže ***+ v Špindlerovom Mlýne je vďaka svojej neopakovateľnej atmosfére ideálnym miestom pre milovníkov aktívnej dovolenky. Skiareál Hromovka je odtiaľto vzdialený iba 200 m a len o kúsok ďalej sú aj ďalšie ski areály (Skiareál Svatý Petr a Medvedín), ale aj aquapark, bobová dráha a iné. Ani tu nechýba wellness a dopriať si môžete tiež masáž.