Hotely Ensana

Máte chuť na poriadny kúpeľný relax, no neviete si vybrať si z množstva ponúk ubytovania? Stavte na istotu a vydajte sa na pobyt do jedného z kúpeľných hotelov zo siete Ensana. Tie vás nadchnú ako nekonečnými možnosťami oddychu, tak aj parádnou lokalitou, kde sa nachádzajú.

Načítavam ponuky...


Moderné a štýlové prostredie, znamenitá kuchyňa aj krásne mestá a kúpeľné parky všade naokolo. To je len pár z mnoha výhod, na ktoré sa môžete tešiť počas ubytovania v hoteloch zo siete Ensana. Ich najväčšou výhodou sú ale rozhodne parádne kúpele, s ktorými sú hotely často priamo prepojené, a blahodarné relaxačné i liečebné procedúry od vyškoleného personálu.

Kde sa môžete ubytovať v hoteloch zo siete Ensana?

Hotely patriace pod sieť Ensana nájdete v 4 krajinách - na Slovensku, v Česku, Rumunsku, ale rozhodne najviac sa ich nachádza v susednom Maďarsku. A nie náhodou! Práve u našich maďarských susedov sa nachádza množstvo termálnych prameňov a liečivých kúpeľov. Pripočítajte si k nim relax pri masážach, procedúrach a skrášľovacích rituáloch a dokonalú kúpeľnú dovolenku máte zaručenú.

Budapešť je známa nielen vďaka nádhernému centru plnému pamiatok, ale tiež kvôli množstvu termálnych kúpeľov a prameňov priamo v meste. Práve tu, priamo na Margitinom ostrove na Dunaji, sa nachádzajú hneď dva hotely zo siete Ensana - Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel **** a Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel ****. V oboch si užijete nadštandardnú dovolenku.

Ďalší Ensana hotel, konkrétne Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel **** sa nachádza v termálnom Hévíze. Oddych si tak užijete nielen v jazere s liečivou vodou, ale aj vo wellness centre s vodným svetom v samotnom hoteli.