Hotely Axxos

Posuňte svoju zaslúženú dovolenku do nadštandardných výšin a doprajte si bezchybný kúpeľný pobyt. Zažijete ho v jednom z hotelov známej siete Axxos, ktorá funguje v Česku už od roku 2008 a ponúka ubytovanie v 14 fantastických hoteloch v svetoznámych mestách.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Kúpeľný pobyt v Hoteli Dvořák bol vyslovene skvelý. Personál hotela je veľmi milý, ochotný a vo všetkom nám vyšiel v ústrety. Ubytované sme boli v priestrannej izbe s balkónom, ktorá mala výhľad na centrum. Využili sme wellness s bazénom a saunami, dopriali si niekoľko procedúr v balneo centre aj thajskú masáž - všetko bolo parádne. Vynikajúca bola aj polpenzia s bohatým výberom zo zdravých pokrmov. Hotel je priamo v centre Karlových Varov, a tak sme každý deň vyrazili na prechádzku po kolonádach a ochutnávali miestne pramene.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Hotely zo siete Axxos síce sľubujú, že sa v nich budete cítiť ako doma kamkoľvek sa vydáte na dovolenku. Ich štýlové a honosné interiéry, nadštandardné služby a hlavne znamenitý relax vo wellness centre sa ale postarajú o výnimočný pobyt, aký si len tak niekde neužijete. Vydajte sa za ním napríklad do Karlových Varov.

Kde sa môžete ubytovať v hoteloch zo siete Axxos?

Sieť hotelov Axxos pôsobí v Českej republike už od roku 2008. Jej hotely dnes nájdete v 4 českých mestách, ktoré sú známe svojimi krásnymi pamiatkami aj liečebnými kúpeľmi. Za tými najobľúbenejšími sa vydajte do Karlových Varov, kde sa môžete ubytovať v 2 luxusných hoteloch:

Cihelny Golf & Wellness Resort **** nájdete v úchvatnej krajine CHKO Slavkovský les a len 10 km od svetoznámych kúpeľov. Ako už názov napovedá, páčiť sa tu bude nielen nadšencom golfu, ale aj milovníkom poriadneho odpočinku. Relaxovať totiž budete v hotelovom wellness Spa Academy s bazénom, vírivkou aj niekoľkými druhmi sáun.

Hotel Dvořák Spa & Wellness **** stojí priamo v centre Karlových Varov, a tak z neho budete mať blízko k prameňom aj kolonádam. Je ale dosť možné, že vďaka pohodlným izbám, znamenitej strave a kaviarni priamo v hoteli a profesionálnemu Spa & Wellness sa vám priestory hotela nebude chcieť vôbec opúšťať.