O ubytovaní

Hotel Relax park – Modrá stodola **** sa nachádza v obci Horoměřice na okraji Prahy 6. Neďaleko hotela ležia hneď dve chránené krajinné oblasti: Kozí hřbety (2 km) a Roztocký háj (4 km), v ktorých objavíte nádhernú prírodu priamo hneď za hranicami metropoly. Značené turistické trasy vás zavedú na hrad Okoř (7 km) či zámok Roztoky (6 km). Najvýznamnejšie pražské pamiatky ako Pražský hrad (9 km), Karlov most či Staromestské námestie (10 km) sú pritom tiež ľahko na dosah. Za letným osviežením vyrazte na kúpalisko Divoká Šárka alebo k vodnej nádrži Džbán (7 km).

Kde budete spať?

Tešte sa na moderne vybavenú dvojlôžkovú izbau. K vášmu pohodliu vo svojej izbe nájdete satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, chladničku, telefón a vlastnú kúpeľňu s fénom a vyhrievanou podlahou. Nechýba ani trezor na cennosti a pracovný stôl s pripojením pre počítač.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia Modrá stodola vás uchváti jedinečnou atmosférou kamennej stodoly v modernom poňatí. Jej súčasťou je aj posedenie pri krbe s výhľadom na bowlingové dráhy. V letných mesiacoch je v prevádzke terasa s grilom. V reštaurácii si ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú vynikajúce servírované večere formou výberu z menu. Posedenie v reštaurácii vám spríjemní pohárik dobrého vína či čapované plzenské pivo z vlastného chladiaceho boxu. V hotelovom koktail bare Alcatraz na vás čakajú vaše obľúbené klasické drinky aj originálne signature koktaily.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je privátne wellness s vírivkou a fínskou saunou pre dokonalú relaxáciu v úplnom súkromí. Dopriať si môžete tiež profesionálnu masáž a kozmetické procedúry.

Cestujete s deťmi?

Na deti tu čaká vonkajšie ihrisko s trampolínou a lanovým centrom.

Niečo naviac

O zábavu bude počas pobytu rozhodne postarané. Priamo v hoteli si môžete zahrať bowling a na záhrade tiež petanque a croquet.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena K.) ( - Česko)

Se službami hotelu jsme byli maximálně spokojeni. Se vším vyšli vstříc. Personál byl příjemný a ochotný. Vybavení hotelu super. Jídlo výborné.

Štandard (Martin B.) ( - Česko)

Prostředí hotelu super - vše odpovídalo popisu. Strava ano výborná jen malé porce. Personál hotelu dvě recepční ano výborné. Jen pan který byl v sobotu k večeru strašný, bohužel situace která nastala nevěděl, jak má vyřešit. Manažer hotelu příšerný. Služba ohledně wellnessu. Byl nám zrušen čtvrť hodiny před začátkem kvůli chybě někoho z hotelu. Odjeli jsme a bylo nám vráceno směšných 1000 korun. Nedoporučil bych nikomu jet tam na víkend.

Skvelé (katerina B.) ( - Česko)

Pobyt odpovídal popisu, wellness byl na rychlo, na bowling jsme se ani nedostali. Dlouhá čekací doba na jídlo. Paní recepční nejlepší. Chtělo by to lepší postele na pokojích.