• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenka snov v nových luxusných apartmánoch

Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup k bazénom je tak maximálne pohodlný.


Užite si luxus úplne novej stavby. Apartmány sú v prevádzke od mája 2017 a za túto krátku dobu si ich zákazníci Travelkingu stihli zamilovať. Na čistučké a úplne nové apartmány nešetria chválou.


Hosťom sú k dispozícii moderne zariadené dvojlôžkové štúdiá so sociálnym zariadením, vlastnou kuchynkou a balkónom. Dom je rozdelený na tri poschodia.

Navštívte stránky hotela a prezrite si, ako sú riešené interiéry. Nájdete tu tiež podrobné pokyny na cestu do apartmánov vrátane mapy, aby ste svoj vysnívaný hotel ľahko našli.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou bufetu, ktoré dostanete v Thermalparku.

Hodnotenie od zákazníkov

Štandard (Nikoleta V.)

Strava a personál boli ok, hygiena veľmi zlá. Raňajky a večere sme mali v inej budov. Na kúpalisko sme museli ísť v zupanoch vonku, v zime katastrofa.

Skvelé (Dusan D.)

Prostredie super, všetko ako bolo uvedené na kupóne, aj so stravou max. spokojnosť, len nebolo možné zohnať náhradné sáčky do smetného koša.

Vynikajúce (Nadežda H.)

Prostredie interiéru a exteriéru hotela Apartmány Thermál v Dunajskej Strede je nové, moderné a čisté. V lete sú izby klimatizované. Kúpeľňa je vybavená značkovými zariaďovacími predmetmi, kuchynský kút je vybavený všetkým potrebným pre dvoch hostí na možnosť aj prípravy jedla /napr. sklené značkové poháre na stopkách, antikórový riad/. Na slovenské pomery v ubytovaní v okolí termálnych vôd je prostredie Apartmánov včítane ich záhradnej architektúry pozemku nadštandardné . Do vnútorného aj vonkajšieho kúpaliska sa z nich návštevník dostane priamo nadzemnou chodbou, alebo priľahlým turniketom bez nutnosti používať šatne wellnesu . Služby personálu hotela aj wellnesu boli vynikajúce, rańajky skutočne viac ako bohaté. Slečny na recepcii sú milé a ochotné. Komunikácia mailom pri objednaní termínu bola vecná a rýchla. Taxiky v Dunajskej strede sú operatívne a na moje skúsenosti v iných mestách lacné. Vzhľadom na možnosť ubytovania v Apartmánoch Thermál dám prednosť Dunajskej Strede pred Podhájskou, v ktorej Novom Wellness sú podľa môjho názoru neprijateľné podmienky pre ZŤP: na II.NP podlažie nie je výťah , kde je možnosť voľných lehátok a WC pre ZŤP; LEN 10 minút na prezlečenie sa pridáva k času pri 3 hod. vstupe / v sobotu, nedeľu a v sviatkoch celodenný vstup nie je možný; mokrá podlaha; ŤZP nemajú zľavu/ ....