• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenka snov v nových luxusných apartmánoch

Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup k bazénom je tak maximálne pohodlný.


Užite si luxus úplne novej stavby. Apartmány sú v prevádzke od mája 2017 a za túto krátku dobu si ich zákazníci Travelkingu stihli zamilovať. Na čistučké a úplne nové apartmány nešetria chválou.


Hosťom sú k dispozícii moderne zariadené dvojlôžkové štúdiá so sociálnym zariadením, vlastnou kuchynkou a balkónom. Dom je rozdelený na tri poschodia.

Navštívte stránky hotela a prezrite si, ako sú riešené interiéry. Nájdete tu tiež podrobné pokyny na cestu do apartmánov vrátane mapy, aby ste svoj vysnívaný hotel ľahko našli.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou bufetu, ktoré dostanete v Thermalparku.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Nadežda H.)

Prostredie interiéru a exteriéru hotela Apartmány Thermál v Dunajskej Strede je nové, moderné a čisté. V lete sú izby klimatizované. Kúpeľňa je vybavená značkovými zariaďovacími predmetmi, kuchynský kút je vybavený všetkým potrebným pre dvoch hostí na možnosť aj prípravy jedla /napr. sklené značkové poháre na stopkách, antikórový riad/. Na slovenské pomery v ubytovaní v okolí termálnych vôd je prostredie Apartmánov včítane ich záhradnej architektúry pozemku nadštandardné . Do vnútorného aj vonkajšieho kúpaliska sa z nich návštevník dostane priamo nadzemnou chodbou, alebo priľahlým turniketom bez nutnosti používať šatne wellnesu . Služby personálu hotela aj wellnesu boli vynikajúce, rańajky skutočne viac ako bohaté. Slečny na recepcii sú milé a ochotné. Komunikácia mailom pri objednaní termínu bola vecná a rýchla. Taxiky v Dunajskej strede sú operatívne a na moje skúsenosti v iných mestách lacné. Vzhľadom na možnosť ubytovania v Apartmánoch Thermál dám prednosť Dunajskej Strede pred Podhájskou, v ktorej Novom Wellness sú podľa môjho názoru neprijateľné podmienky pre ZŤP: na II.NP podlažie nie je výťah , kde je možnosť voľných lehátok a WC pre ZŤP; LEN 10 minút na prezlečenie sa pridáva k času pri 3 hod. vstupe / v sobotu, nedeľu a v sviatkoch celodenný vstup nie je možný; mokrá podlaha; ŤZP nemajú zľavu/ ....

Vynikajúce (Mária P.)

Velmi spokojný.

Skvelé (Eva H.)

Prostredie bolo super, personál ochotní, strava výborná.