Dovolenka 2023

Zaistite si svoju dovolenku na rok 2023. Máme pre vás desiatky a desiatky tipov, z ktorých si stačí len vybrať. Hory, wellness pobyty, kúpele aj metropole.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Ste typ cestovateľa, ktorý radšej vyrazí raz alebo max. dvakrát za rok na dlhú dovolenku, alebo opak – teda človek, ktorý si radšej užije viac kratších dovoleniek a víkendových výletov? Nech už to máte akokoľvek, na Travelkingu si nájde to svoje každý typ cestovateľa.

Kam na dlhšiu dovolenku v roku 2023?

Chorvátsko je úžasná stávka na istotu. Má jedno z najkrajších pobreží v Stredomorí s čistými plážami, azúrovým morom a malebnými skalnatými zátokami, je bohaté na kultúrne dedičstvo z rôznych historických období a je tiež domovom niekoľko národných parkov s úchvatnou prírodou. Napríklad Plitvické jazerá, ktoré sú zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Že je Chorvátsko už opozerané? Vyrazte teda napríklad do Slovinska. Kombinácia krásnych miest, jazier, hôr a mora vám poskytne neskutočne rozmanitú dovolenku.

Ak chcete kratšiu dovolenku a milujete spoznávať mestá, skúste napríklad Poľsko. Krakov, Vroclav alebo napríklad Gdansk a mestečká okolo pobrežia Baltského mora vás uchvátia svojimi malebnými uličkami, krásnymi výhľadmi a exkluzívnymi službami.