Už žiadna jazyková bariéra

Radi by ste sa vydali na pobyt do zahraničia, ale bojíte sa jazykovej bariéry, pretože neovládate cudzí jazyk, či už pri rezervovaní termínu či behom samotného pobytu? Ničoho sa nebojte, zverte sa do opatery našej zákazníckej podpory a bez obáv sa vydajte do cudziny.

Zákaznícka podpora vždy pomôže

Zákaznícka podpora vždy pomôže

U nás je dovolenka bez znalosti jazyka jednoduchá. Jednoducho si vyberiete pobyt v cudzine podľa vašich predstáv bez ohľadu na to, či je hotel alebo penzión v Maďarsku, Poľsku, Rakúsku alebo ešte úplne inde a bez obáv, že neovládate cudzí jazyk. Následne napíšete e-mail alebo rovno zavoláte na našu zákaznícku podporu a poskytnete im všetky potrebné údaje - predovšetkým termín, kedy by ste radi vycestovali. Jeden z našich skvelých kolegov vám dostupnosť termínu overí, potvrdí vám ho (telefonicky či e-mailom) a následne vám pomôže i s jeho rezerváciou.

Zákaznícka podpora vždy pomôže

S našou zákazníckou podporou sa v zahraničí dohovoríte i v slovenčine

Rezerváciou naša práca nekončí. Ak behom pobytu budete potrebovať s niečím poradiť, opäť stačí napísať či zavolať našej zákazníckej podpore, ktorá sa vám bude venovať i behom vašej dovolenky, ak to bude potrebné.

Zákaznícka podpora vždy pomôže

V niektorých hoteloch v zahraničí naviac na recepcii nájdete prospekty týkajúce sa hotelu či lokality, ktoré sú napísané v čestine alebo slovenčine a ktoré sme pripravili priamo pre vás.

Zákaznícka podpora vždy pomôže

Tipy ako preskočiť jazykovú bariéru si prečítate tu.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK