V Karlových Varoch zažijete nezabudnuteľnú dovolenku. Luxusný Hotel Star **** ponúka komfortné izby, chutné raňajky formou bufetu, ale aj vstup do bazéna, vírivky a sauny v Alžbětiných lázní. Ku kolonádam to budete mať len pár krokov.

O ubytovaní

Romantický Hotel Star **** nájdete v Karlových Varoch neďaleko všetkých skvelých miest. Vydajte sa ku všetkým kolonádám (Tržní, Vřídelní či Zámocká, od 300 m), do Múzea voskových figurín (650 m) či Múzea Jana Bechera (1 km). Za návštevu stojí tiež vyhliadka Tři kříže (1,4 km), rozhľadňa Diana (2,2 km) alebo po tom trochu vzdialenejší Slavkovský les (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré sú naozaj prepychové. Každá izba má komfortné lôžko, televíziu, telefón, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela nájdete útulnú reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy európskej a ruskej kuchyne. Každé ráno sa tiež môžete tešiť na raňajky formou bufetu. Máte chuť na kávu, víno či dezert? Zavítajte do Lobby baru, ktorý nájdete kúsok od recepcie.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou Hotela Star **** je wellness centrum s bohatou ponukou relaxačných procedúr. Vyberte si niektorú z masáží, kúpeľov či terapiou. Populárna je predovšetkým kyslíková terapia a inhalácie. K dispozícii je tiež vírivka, sauna a cédrový barel.

Star Hotel ****

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28 , Karlovy Vary
Česká republika

+420351184000

Starhotel.rezervace@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Hotel nemá vlastné parkovisko, parkovanie v okolí hotela za poplatek

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,1 km
Zástavka
0,7 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky