Praha je nádherné mesto, a tak sa nechajte unášať jej krásami, čo hrdlo ráči. Nechajte sa však tentoraz uniesť do nebeských výšin a ubytujte sa v jedinečnom, prepychovom Hoteli Republika & Suites ***** len 350 metrov od Vltavy a 15 minút chôdze od Staromestského námestia alebo parku Letné. Okrem päťhviezdičkových raňajok formou bufetu a čiastočne à la carte, luxusných večerách s niekoľkými chodmi sa môžete nechať rozmaznávať v privátnom wellness. A tie izby! Budete sa cítiť ako v bavlnke po celú dobu pobytu.

O ubytovaní

Hotel Republika & Suites ***** je novo otvorený luxusný hotel v centre Prahy, len 350 m od Vltavy a 1 km od Staromestského námestia. Je tak ideálnym východiskovým miestom pre poznávanie krás Prahy pešo a zároveň relaxáciu v luxusnom hotelovom wellness.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo svetlej, klimatizovanej, priestrannej izbe s veľkými oknami a užiť si budete môcť veľkoplošnú 45 "LED smart TV, WiFi pripojenie, minibar, kávovar Nespresso, vankúšové menu a mramorovú kúpeľňu s modernou walk-in sprchou, fénom, županom a prezuvkami

Na čom si pochutnáte?

Ochutnajte moderné a zdravé menu v hotelovej reštaurácii, kde sa podávajú raňajky formou bufetu aj á la carte, dvojchodové večere sa potom servírujú. Po celý deň funguje reštaurácia zároveň ako kaviareň, kde si môžete dať vynikajúcu kávu, pohár vína a len tak si posedieť v pokojnom prostredí s veľkými oknami do ulice.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou Hoteli Republika & Suites ***** je wellness & spa, kde si môžete dopriať niektorú z uvoľňujúcich masáží, relax v saune alebo odpočinok vo vírivej vani. Ak by ste si radi zacvičili, môžete v hoteli využiť fitness štúdio so strojmi Technogym.

Hotel Republika & Suites *****

Hotel Republika & Suites *****

Petrská 2051/5 , Praha
Česká republika

+420 605 288 458

reservations@hotelrepublika.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 600 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
7,1 km