Vyrazte do Beskýd! Ubytujte sa v Hoteli Bečva a užite si všetky prednosti tejto lokality. Krásne vám tu bude aj počas Vianoc a Silvestra, kedy sa okrem polpenzie a sauny môžete tešiť na bohatý tematický program. Pochutnáte si na slávnostnom menu, dostanete darček, alebo si užijete večer so živou hudbou a ohňostrojom.

O ubytovaní

Hotel Bečva sa nachádza v beskydskom meste Horní Bečva, ktoré je obľúbené medzi turistami všetkých vekových kategórií. Kúsok to budete mať k priehrade. K Pustevnám a soche Radegasta je to odtiaľ 11 km, do Rožnova pod Radhoštěm o 2 km ďalej. Na dosah budete mať aj ďalšie turistické atrakcie a v zime aj lyžiarske strediská - najbližšie z nich Ski areál Rališka stojí necelé 2 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v zrekonštruovaných izbách s televíziou, WiFi, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Z okien i balkónu si užijete krásny výhľad na okolitú prírodu.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, kde sa podávajú raňajky formou švédskeho stolu. Dvojchodové večere si vyberiete z dvoch menu. Večer môžete posedieť v bare. Cez leto príde vhod terasa s grilom.

Kde budete relaxovať?

Za oddychom zamierte do Relax centra s infrasaunou a vírivkou, v ktorej znovu načerpáte sily. Prípadne si vyberte jednu z mnohých masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený detský kútik a ihrisko, ale aj možnosť zapožičania detskej postieľky.

Niečo naviac

K dispozícii je ping pong, stolný futbal, biliard a bowling s niekoľkými dráhami, vonku potom tenisový kurt.

Hotel Bečva

Horní Bečva 488 , Horní Bečva
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
0,5 km