CHKO Železné hory má čo ponúknuť, navyše leží len kúsok od Žďárských vrchov. Ubytujte sa v Hoteli Jezerka **** priamo pri priehrade Seč a užite si luxusné ubytovanie, neobmedzený vstup do Aqua centra s bazénmi, vírivkami a saunami ako aj vstup do wellness či fitness. V cene je aj fľaša vína.

O ubytovaní

Hotel Jezerka**** sa nachádza v samom srdci CHKO Železnej hory. Nádherná okolitá príroda je ako stvorená na rekreáciu, odpočinok a športové či kultúrne aktivity. Brehy vodnej nádrže Seč sú z hotela vzdialené len 500 m. Na výlet sa môžete vydať na zrúcaniny hradov Oheb (2 km) či Vildštejn (3 km). Ďaleko to nie je ani do žrebčína Kladruby, ktorý je pamiatkou UNESCO. Veľa toho ponúkajú aj neďaleké Pardubice (30 km), kde nájdete renesančný zámok, Východočeskú galériu, aquacentrum a mnoho ďalšieho. Na Kunětickej hore (36 km) sa vypína prekrásny hrad. Pod horou vyrástol moderný Golf Resort s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom a cyklotrasou. Okolím vedie množstvo turistických i cyklistických trás. Priamo v hoteli je požičovňa bicyklov, kolobežiek a elektrobicyklov, ktoré môžete pri výletoch využiť.

Kde budete spať?

V Hoteli Jezerka na vás čaká ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s balkónom. Každá izba je vybavená WiFi pripojením, LCD televíziou, minibarom, trezorom, písacím stolom a telefónom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom.

V Depandancii Hotela Jezerka (200 m od hotela) sa tešte na dvojlôžkové izby twin alebo double s WiFi pripojením, telefónom, LCD televíziou, minibarom, písacím stolom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V dvoch hotelových reštauráciách sa podáva tradičná česká kuchyňa i medzinárodné špeciality v modernom poňatí. Každé ráno pobytu si vychutnáte raňajky vo forme bufetu s ponukou teplých i studených pokrmov vrátane údenín, syrov, slaného a sladkého pečiva, vaječných pokrmov, medu, džemu, ovocia, zeleniny, jogurtov, kávy, čaju, mlieka, džúsov a cereálií. V priebehu dňa je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večere pre hotelových hostí majú podľa obsadenosti bufetovú, alebo servírovanú formu. Súčasťou hotela sú aj dve vinárne, z ktorých v jednej je presvetlený sklenený tanečný parket

Kde budete relaxovať?

Oázu pokoja a harmónie predstavuje Wellness & Spa s rozlohou 800 m². Nájdete tu relaxačný bazén, vonkajšiu i vnútornú vírivku, saunový svet (fínska, bio, parná, tropická a infra sauna) a odpočiváreň. Zarelaxovať môžete ďalej v solnej komore, tepidáriu, Kneippovom kúpeli a na slnečnej terase. Na záhrade hotela je veľký vonkajší bazén**.

Cestujete s deťmi?

Hotel má skvelé zázemie aj pre malých hostí. K dispozícii je detský kútik aj vonkajšie ihrisko. Na prianie je možné zabezpečiť službu stráženia. V letnej sezóne prebiehajú zábavné animačné programy.

Niečo naviac

Hotel disponuje veľkou vnútornou posilňovňou aj vonkajším športoviskom. Nájdete tu tiež horolezeckú stenu, požičovňu bicyklov a elektrobicyklov, ihrisko na volejbal a tenis a multifunkčné ihrisko s umelým povrchom.

Hotel & Depandance Jezerka ****

Hotel & Depandance Jezerka ****

Seč - Ústupky 278 , Seč
Česká republika

469676327

rezervace@jezerka.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zástavka
0,9 km
Zjazdovka
15 km

Tipy na výlet

CHKO Železné hory

CHKO Železné horyTip na výlet

Chránená krajinná oblasť Železné hory s plochou 284 km² sa rozkladá na Vysočine okolo Chotěboře a Ždírca nad Doubravou, tiahne sa ďalej na sever k Chrudimi a pokračuje tiež za Seč k Ronovu nad Doubravou. Pre túto krajinou sú typické hlboké lesy, striebristé riečky aj zachovalé valy keltských oppid a zrúcaniny stredovekých hradov, ktoré sa stali inšpiráciou životných diel mnohých maliarov a umelcov.

Železné hory sú domovom mnohých ohrozených druhov rastlín i zvierat. Vyskytuje sa tu na 1 200 druhov rastlín, viac ako 75 druhov mäkkýšov, 1 200 druhov motýľov a 283 druhov stavovcov. Turisti môžu oblasť preskúmať po šiestich náučných chodníkoch.

Pardubice
Pardubice
Chrudim
Chrudim
Jihlava
Jihlava