Vydajte sa do hlavného mesta Česka - Prahy a ubytujte sa rovno v centre. Luxusný Hotel Occidental Praha Five **** ponúka ubytovanie v izbách Superior, chutné raňajky formou bufetu, ale aj dostatok vyžitia. Nájdete tu saunu, relaxačnú zónu aj skvele vybavené fitness centrum. Čaká vás aj welcome drink aj káva a čaj v izbe bez obmedzenia.

O ubytovaní

Hotel Occidental Praha Five **** je okúzľujúci moderný hotel ideálny ako východiskový bod na poznávanie Prahy. Nájdete ho v časti Praha 5 - Smíchov neďaleko autobusovej a električkovej zastávky, len o kúsok ďalej je aj zastávka metra Anděl. Vydajte sa do OC Nový Smíchov (600 m), ku krásnej Vile Bertramke či Malostranskému cintorínu (1,3 km) alebo sa vyberte do historického centra (2 km) k Vyšehradu, Tancujúcemu domu a ďalším lákadlám.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 134 izieb, ktoré ponúkajú úplný komfort a pokoj. V izbách Superior nájdete komfortnú posteľ, WiFi pripojenie, satelitnú televíziu, klimatizáciu, trezor, minibar, varnú kanvicu a, samozrejme, aj vlastnú útulnú kúpeľňu

Za príplatok môžete zvoliť aj variant Executive alebo Rodinnú izbu. Izby Executive navyše ponúkajú krásny panoramatický výhľad na mesto. Rodinné izby sú veľmi priestranné a zmestia sa sem až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je Reštaurácia Vltava, v ktorej si pochutnáte na raňajkách formou bufetu. Zájsť sem však môžete aj na obed či večeru. V lete iste príde vhod terasa, na ktorej prebieha grilovanie. Máte chuť na drink či kávu? Zájdite do Lobby baru, ktorý sa pýši bohatou ponukou vín, kokteilov, pív a ďalších liehovín. Jeho súčasťou je aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Ak máte radi aktívny oddych, iste vás poteší bohato vybavené fitness centrum. Dávate prednosť pokojnejšej relaxácii? Využite saunu a relaxačnú zónu. Dopriať si tu môžete tiež uvoľňujúcu thajskú masáž.

Hotel Occidental Praha Five ****

Hotel Occidental Praha Five ****

Radlická 3276/46 , Praha 5 Smíchov
Česká republika

+420 296 772 406

prahafive.res@occidentalhotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 13:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie 400 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
13,7 km