Pavlov Spa Hotel leží v centre Karlových Varov priamo naproti Sadovej kolonády a Dvořákových sadov. Užijete si tu komfortné ubytovanie, chutnú stravu vo forme rozšírenej plnej penzie (raňajky, obedy a večere), ale aj parádnu relaxáciu. V cene balíčka je vstupenka do Alžbětiných kúpeľov, neobmedzené využitie hotelovej sauny a tiež parádne procedúry - čiastočná masáž a perličkový kúpeľ.

O ubytovaní

Hotel Spa Pavlov sa nachádza v centre kúpeľného mesta Karlove Vary pri brehu rieky Teplá. Priamo oproti hotela sa rozprestierajú Dvořákove sady a tiež Sadová kolonáda. Behom pár minút dôjdete k vyhliadke Tři kříže, ale aj k ďalším kolonádám a pamiatkam Karlových Varov. Alžbětiny lázně s bazénmi sú vzdialené 600 m.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 34 izieb. Tie sú komfortne vybavené a ponúkajú pohodlné lôžko, posedenie, minibar, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii sa tešte na raňajky a večere formou bufetu aj na ľahký obed zložený z polievky, šalátu a dezertu. Počas dňa môžete posedieť aj v Lobby bare a ochutnať výbornú kávu s koláčom, miešané alko aj nealko nápoje alebo si dopriať malú desiatu. Súčasťou je tiež letná terasa s krásnym výhľadom do okolitej zelene.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo fínskej saune, alebo pri jednej z množstva procedúr. Zameriavajú sa tu na vodoliečebné procedúry, elektroliečbu, zábaly, plynové injekcie a rôzne masáže.

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

reservation@hotelpavlovkv.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 120-400 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,1 km

Tipy na výlet

Vianočný dom Tip na výlet

Máte radi atmosféru Vianoc? Tak prečo si ju neužívať po celý rok? V Zámočku Doubí sa nachádza výstava Vianočný dom. Ide o prvý a jediný vianočný dom v Českej republike, ktorý prináša návštevníkom vianočnú výzdobu v nevídanom rozsahu. Výstava Vianočného domu je predajná, dá sa tak vybrané kúsky ľahko zabaliť so sebou domov. Po novom je súčasťou výstavy aj zbierka 7000 plyšových medvedíkov, ktorá iste poteší všetkých malých návštevníkov.

Karlove Vary
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Vřídlo a Vřídelná kolonáda