Užite si krásnu dovolenku v srdci Beskýd. Hotel Petr Bezruč *** leží priamo pod Lysou horou, tešiť sa tu môžete na polpenziu aj bazén so slanou vodou. Za príplatok si užite komfortnejšie izby alebo niektorú z procedúr. Vaša dovolenka v Beskydách môže začať.

O ubytovaní

V beskydskom Hoteli Petr Bezruč *** vám vďaka úchvatnému okoliu aj prvotriednym službám nebude nič chýbať. Ubytujete sa vo výške 620 m n. m. a Lysá hora sa bude týčiť priamo nad vami. Ak sa vám práve nebude chcieť zdolávať najvyššiu horu Beskýd, vydajte sa do Ondrášových dier (4 km), do prírodnje rezervácie Mazák so skalnými útvarmi (6,2 km) alebo na Pustevny (20 km). V zime vás poteší perfektný ski areál Bílá.

Kde budete spať?

Pozerajte z izby priamo na Lysú horu, zjazdovky, jazdiareň alebo tunajšie nádherné lesy. Užijete si pritom komfortného izby s posedením, telefónom, WiFi pripojením vo väčšine izieb a vlastnou kúpeľňou s moderným sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete príjemnú a pokojnú reštauráciu, útulnú kaviareň a denný bar s terasou. Gastronomický zážitok umocňuje široká ponuka vybraných pokrmov, z ktorých si vyberú aj vegetariáni. V reštaurácii vás počas pobytu čaká polpenzia. V kaviarni si potom môžete pochutnať na pravej talianskej čokoláde a v dennom bare na poháriku dobrého vína či na miešanom drinku.

Kde budete relaxovať?

Zlatým klincom pobytu v Hoteli Petr Bezruč *** je wellness centrum. Či už si chcete zaplávať vo vnútornom bazéne, oddýchnuť si v soľnej jaskyni alebo v saunách, ste na správnom mieste.

Vyberte si tiež jednu z mnohých ponúkaných masáží (čokoládová, medová, indická, masáž mušľami či kokosovými miskami), zatvorte oči a nechajte sa unášať na vlnách toho najlepšieho relaxu.

Hotel Petr Bezruč ***

Malenovice 327, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 558 675 341

recepce@hotelpetrbezruc.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 75/150 Kč/noc (malá/veľká rasa)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 40 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6,7 km
Vzdialenosť od jazera
12 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
17 km
Zjazdovka
0,7 km