Poriadny odpočinok s bohatým wellness hľadajte v Karlových Varoch. Spa Resort Sanssouci **** ponúka nadštardardné ubytovanie, vynikajúcu polpenziu a neobmedzený vstup do wellness, kde nájdete bazén s atrakciami, saunu, parný kúpeľ aj Kneippov chodník. Podľa variantu si tiež užijete rôzne relaxačné procedúry. Vybrať si môžete z variantov pre 1 i 2 osoby. Pobyt je ideálny aj pre rodiny s deťmi.

Overené Travelkingom

“Spa Resort Sanssouci je moderné kúpeľné stredisko s pestrými možnosťami vyžitia a odpočinku. Oceňujem hlavne profesionálny a milý prístup, ktorý skvele doplňuje kvalitné zázemie.”

Jozef Benovič - Obchodný tím

O ubytovaní

Spa Resort Sanssouci **** je luxusný ubytovacie kúpeľný komplex v centre Karlových Varov neďaleko slávneho Vřídla a Vřídelnej kolonády (800 m). Okrem úchvatného kúpeľného mesta uprostred CHKO Slavkovský les s jedinečnou atmosférou a mnohými pamiatkami môžete navštíviť napríklad hrad Loket (17 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z dvoch hlavných budov Blue House alebo Green House, ktoré sa pýšia celkovou kapacitou 634 lôžok.

Všetky izby sú zrekonštruované, moderne zariadené a vybavené pohodlnými posteľami s kvalitnými matracmi, telefónom, televíziou a WiFi, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom a hygienickými potrebami. Niektoré izby majú aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

O vaše maškrtné jazýčky sa postarajú kuchári v reštauráciách Charleston, Melody a Opera. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu, pochutnáte si na jedlách českej i medzinárodnej kuchyne. V prevádzke sú tiež dve kaviarne, ktoré odporúčame navštíviť.

Kde budete relaxovať?

Tešiť sa môžete aj na kúpeľné a wellness procedúry v Spa & Wellness centre Mercedes. Nájdete tu okrem iného bazén s chrličmi a masírovacími tryskami, vírivku, klasickú i parnú saunu. Svoje služby tu ponúkajú aj lekári, fyzioterapeuti, maséri i nutriční terapeuti.

Cestujete s deťmi?

Vaše ratolesti si môžu skrátiť dlhú chvíľu v moderne vybavenom detskom kútiku hraním spoločenských hier, sledovaním televízie alebo filmov a rozprávok na DVD. K dispozícii je aj vonkajšie ihrisko s minigolfom a ihriskom na petanque.

Niečo naviac

V rezorte sú pravidelne organizované kultúrne programy s koncertmi aj tanečnou hudbou a rôznorodé výstavy.

Spa Resort Sanssouci ****

U Imperiálu 198/11 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 207 113

reservation@spa-resort-sanssouci.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 560 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 200 - 260 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,3 km
Zástavka
10 m

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky