Nechajte sa ohromiť skalnými útvarmi a úchvatnou prírodou Českého Švajčiarska. Zázemie pre výlety vám poskytne Hotel U Zelenému stromu ***, odkiaľ to máte len 5 km k Pravčickej bráne. V cene je aj polpenzia, úschovňa bicyklov a možnosť grilovania.

O ubytovaní

Rodinný Hotel U Zeleného stromu *** ponúka vrelú atmosféru, domácu stravu a pokojné ubytovanie v obci Janov nad Hřenskom v Českom Švajčiarsku. Vznikol v roku 1782 a dodnes tu dýcha starobylá atmosféra a voňajú okolité lesy. V dochádzkovej vzdialenosti od ubytovania sa nachádzajú mnohé pôvaby Českého Švajčiarska, len 500 m od neho nájdete Rozhľadňu Janov, 2,5 km Labské pieskovce a 5 km najväčší skalný most Európy, Pravčickú bránu. Po turistických chodníkoch sa dostanete aj na veľa krásnych vyhliadok.

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v hlavnej budove hotela, alebo Depandance Bušeranda. Všetky izby sú vybavené jednoducho, chýbať vám tu však rozhodne nič nebude. Tešte sa na televíziu, vlastnú kúpeľňu so sprchou a predsienku, ktorá vám zaistí dostatok súkromia.

Na čom si pochutnáte?

Okrem izieb nájdete v hotelíku tiež reštauráciu, kde sa servíruje výborná polpenzia.

Hotel U Zeleného stromu ***

Janov 6 , Děčín
Česká republika

+420 731 210 753

uzelenehostromu@centrum.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
50 m