Oddýchnite si v pivných kúpeľoch v Poděbradoch a spoznajte pamiatky i krásy okolia. Ubytovaní budete v pohodlnom Penzióne Obora s raňajkami a užijete si pivný kúpeľ s neobmedzenou konzumáciou piva aj následný relax na lehátku.

O ubytovaní

Hotel Soudek sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Poděbrady neďaleko nábrežia rieky Labe s príjemnou kúpeľnou kolonádou. Nádherné námestie Kráľa Jiřího s pamätníkom a zámkom Poděbrady (200 m) budete mať z hotela doslova pár krokov. V meste je mnoho upravených parkov s minerálnymi prameňmi aj veľa vynikajúcich cukrární, kaviarní a reštaurácií. Z hotela je blízko i do Polabského múzea (100 m) či do poděbradskej sklárne Bohemia Crystal (600 m). S deťmi by ste nemali vynechať Detský orloj pri vstupe na kolonádu. Počas leta sa môžete vykúpať v Poděbradskom jazere (1,5 km), zahrať si golf na golfovom ihrisku (1,5 km) alebo si zašportovať na cyklistickom a in-line chodníku do Nymburku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne vybavenej dvojlôžkovej izbe s klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je obľúbená Jihočeská reštaurácia s terasou. V ponuke nájdete tradičné české a krajové špeciality, rovnako ako medzinárodné pokrmy. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa podávajú servírované večere s výberom z menu. Nechýba ani čapované pivo a pestrá ponuka moravských vín z Valtíc.

Lázně v pivovaru Poděbrady

Husova 24/11 , Poděbrady
Česká republika

+420 603 326 397

info@laznevpivovaru.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Poděbrady Tip na výlet

História Poděbrad ako prechodu rieky Labe siaha ďaleko pred vznik českého kráľovstva. Aj napriek tomu je mesto známe predovšetkým vďaka českému kráľovi Jiřímu z Poděbrad. Dnes je to ale predovšetkým kúpeľné mesto s množstvom parkov, kaviarní, pavilónov a tiež mesto minerálnej vody Poděbradka. Najznámejší prameň Hohenhole nájdete v zámockej priekope vedľa vstupnej brány.

Čo by ste mali navštíviť v Poděbradoch?

  • Zámok Poděbrady
  • Poděbradské jazero
  • Polabské múzeum
  • Za videnie stoja aj kvetinové hodiny, detský orloj, sklárne Crystal BOHEMIA alebo Film Legends Museum.

Užiť si môžete tiež vyhliadkovú plavbu na výletnej lodi Kráľ Jiří alebo výlet po cyklo/inline chodníku do Nymburku.

Viac informácií
Zámok Poděbrady
Kúpele Poděbrady
Film Legends Museum