Víno, ženy, spev. A samozrejme pálenka moravské dobroty. To všetko vás čaká v Penzióne V Zahraničí v Bořeticiach, ktorý leží v areáli 290 vínnych pivníc. V cene je chutná polpenzia. Prvú večeru spestrí živá hudba a Bořecké zlosovanie, druhú potom neobmedzená konzumácia sudového vína.

Pálava Tip na výlet

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Bohatý program v Penzióne V Zahraničí

Čo všetko vás čaká počas pobytu? Prvý večer vám v penzióne ponúknu welcome drink v podobe domácej mandľovice, nasledovať bude teplá večera a počúvanie živej hudby.

Druhý večer sa môžete tešiť na chutnú večeru a k tomu tiež na neobmedzenú konzumáciu sudového vína.

V srdci vinárskej republiky

Penzión V Zahraničí leží v slobodnej spolkovej republike Kraví Hora - štáte, kde je moc sústredená do rovnakých rúk ako vínna réva. Pred pobytom odporúčame dôkladne si prečítať Ústavu republiky. A nebojte sa, hranice sú otvorené, takže víza potrebovať nebudete.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV, vziať so sebou môžete aj svojho štvornohého miláčika.

Okolie hotela je naviac priam prešpikované vínnymi pivničkami. Všetkých 290 ich asi navštíviť nestihnete, ale rozhodne sa o to môžete pokúsiť.

Penzion V Zahraničí

Bořetice 484, Bořetice, Kraví Hora
Česká republika

+420 602 730 310

info@penzionkravihora.cz

Check in
15:00 - 19:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
25 Kč/den.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
33 km
Zjazdovka
2,1 km

Tipy na výlet

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Dolné Věstonice

Kto by nepoznal Věstonickú venušu? Paleolitická soška je jedným z najstarších nájdených dôkazov umeleckých tradícií ľudského druhu spolu s textíliou či keramikou nájdenou v rovnakej oblasti. V obci Dolné Věstonice blízko náleziska môžete navštíviť archeologickú expozíciu Vek lovcov a mamutov.

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.