Hotel Morris **** je synonymom luxusu

Užite si wellness pobyt v Hoteli Morris **** v Českej Lípe, ktorý patrí pod svetoznámu značku Morris. Kvalitné služby a luxusné ubytovanie sú tu zaručené. Izby sú zariadené nábytkom v anglickom štýle a zodpovedajú štandardu 4*. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, telefón a minibar.

Reštaurácia Morris s átriovým výhľadom vás zaručene oslní stredozemskou kuchyňou a na svoje si prídu aj milovníci českej kuchyne, ktorí si pochutnajú v staročeskej reštaurácii Moravanka. Na dezert zájdite do kaviarne Marilyn alebo poseďte vo vínnej pivnici.


Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

V hoteli načerpáte veľa nových síl, je pre vás pripravená uvoľňujúca vírivka a bylinková sauna a skvelé procedúry na zlepšenie pružnosti a vyživenie vašej pleti. Na všetky procedúry, ktoré hotel ponúka, máte automaticky 20% zľavu.

Dodatočné info

 • Jedno dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na prístelku.

 • Deti do 11,9 rokov 990 Kč/pobyt vrátane prístelky a stravy (bez nároku na procedúry).

 • Deti od 12 rokov hradia 50 % z ceny kupónu.

 • Parkovanie na mestskom parkovisku 30 - 40 Kč/hodina.

 • Dokúpenie ďalšej noci s raňajkami a večerou 1 590 Kč/noc pre 2 osoby.

 • Čas vstupu do privátneho wellness je potrebné dohodnúť s recepciou hotela vopred e-mailom alebo pri príchode do hotela.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 250 - 350 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jaroslava ?.)

S pobytem jsme byli celkově spokojeni. Dobré ubytování, strava, milý a ochotný personál. Balíček nabízel whirpool, bylinnou saunu, aquapark - vše OK, pak byla solná jeskyně- ta nás opravdu nemile překvapila (s jeskyní to nemá vůbec nic společného, ani solné svíce nesvítily, prostředí KO).

Skvelé (Ladislav J.)

Prostředí je přívětivé, personál hotelu vnímavý, strava skvělá. Chybí hotelové parkování.

Vynikajúce (Vladimí H.)

Ubytování super!!, jídlo také, jen kávu dělají lepší naproti v cukrárně Split, kde je i velký výběr dobrých zákusků.

Tipy na výlet

Ajeto Art Glass Museum

Ajeto Art Glass Museum

V tomto unikátnom komplexe sklárne Ajeto, na vás v galérii čakajú expozície diel od svetoznámych výtvarníkov. Okrem toho tiež netradičná sklárska reštaurácia alebo kurzy pre verejnosť. Navštíviť môžete tiež skláreň Ajeto v neďalekej Lindavě , kde si užijete sklársku krčmu alebo exkurzie do výroby.

Hrad Bezděz

Hrad Bezděz

Navštívte tajomný hrad Bezděz, ktorý dal založiť Přemysl Otakar II. ako kráľovský hrad. V priebehu histórie sa stal väzením a nakoniec skoro zrúcaninou, ktorá inšpirovala aj básnika Karla Hynka Máchu, ktorému jeho romantická silueta doslova učarovala. Z pôvodnej hradnej veže vás navyše čaká nádherný výhľad na Máchovo Jazero a okolie.

Máchovo jazero

Máchovo jazero

Máchovo jazero, ktoré je v skutočnosti najväčším českým rybníkom, dal založiť už Karol IV. V 19. storočí ho potom preslávil K. H. Mácha vo svojich dielach a dnes toto romantické jazero patrí medzi najobľúbenejšie rekreačné strediská v Čechách. Na jazere, ktoré obklopujú mestečka Doksy a Staré splavy, nájdete celkom 4 pláže, dva ostrovčeky a mnoho zábavy pre celú rodinu, vrátane vodných bicyklov, lodičiek a vodných atrakcií. V okolí Máchovho jazera si užijete krásnu prírodu, mnoho cyklistických trás, pamiatok a ďalších zaujímavostí.