Dovolenka v obľúbenom hoteli Harmonie ***

Hotel Harmonie *** leží na okraji najväčších moravských kúpeľov Luhačovice a ponúka maximálny relax pre všetkých, ktorí na svojej dovolenke túžia hlavne po výdatnom oddychu a načerpaní novej energie.

V hoteli nájdete komfortne zariadené dvojlôžkové izby s TV/SAT a vlastným sociálnym zariadením. V reštaurácii si v rámci polpenzie pochutnáte na tradičnej českej kuchyni. Pripravované jedlá sú vhodné aj pre deti.

Relax vo wellness centre

Hotel má vlastné rekondično-relaxačné centrum, v ktorom si môžete dopriať rôzne druhy masáží, zábalov, kúpele, bankovanie a ďalšie procedúry. Súčasťou wellness je aj vyhrievaný bazén, kam sa v rámci svojho pobytu taktiež dostanete.

Na mieste môžete vyskúšať aj lokálnu kryoterapiu, jedinečnú službu hotela Harmonie ***. Jedná sa o aplikáciu pary tekutého dusíka, ktorá blahodarne pôsobí na rad problémov. Táto metóda dokáže zmierniť bolesť, pomáha prekrvovaniu častí tela, zmierňuje zápaly a v kombinácii s masážou zmierňuje aj migrény.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (rezervace@hotel-harmonie.cz, +420 577 117 222). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Pobyt nie je možné čerpať ako FKSP.

 • Ubytovanie je možné len s vytlačeným platným kupónom.

 • Prosíme zahraničných klientov o predkladanie pasov detí pri ubytovaní v hoteli.

 • Pobyt s domácim miláčikom (150 Kč/noc, len malé plemená) je nutné nahlásiť počas rezervácie a pri pobyte mať so sebou očkovací preukaz zvieraťa.

 • Možnosť zapožičania Nordic Walking palíc, petanque, bedmintonu, horských bicyklov a kolobežiek priamo v hoteli (za príplatok).

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 9,9 rokov 400 Kč (cca 16 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie bez nároku na wellness.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba od 18 do 69,9 rokov/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc, iba malé plemená

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Libuše G.)

Prostředí hotelu odpovídá jeho popisu a hodnocení 3 hvězdy, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Strava chutná, až na kupované nejlevnější buchty u snídaně, ostatní velmi dobré. Personál příjemný, vstřícný, ochotný. Doporučili jsme známým, chystáme se s nimi na další pobyt.

Vynikajúce (Jaroslav K.)

Pobyt byl velmi zajímavý, měl jsem pokoj č. 13, standard, dny se střídají, myslím obsazenost / kongresová turistika a proto se ve dnech s malým obsazením, šetří na personálu, který se často střídá. Obsluha u stolů nemá ve velké většině smlouvu na dobu určitou. Jinak ovšem jídlo bylo chutné a snídaně také neměla chybu. Celkově - 4 hvězdy.

Skvelé (Lada V.)

Společné prostory hotelu jsou zastarale zařízeny, ale čisté. Pokoje jsou již moderní, koupelny čisté, bez vodního kamene a plísní, jak je časté v jiných zařízeních. Snídaně formou švédských stolů, na večeři vždy tři různá jídla a jedna varianta bezmasá. Není co vytknout.

Tipy na výlet

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Múzeum Juhovýchodnej Moravy v Zlíne

Múzeum Juhovýchodnej Moravy v Zlíne

Milovníci umenia, kultúry a histórie budú zo zlínskeho múzea nepochybne nadšení. Sídli v bývalých továrenských budovách č. 14 a 15. Celé tretie poschodie je venované stálym expozíciám, ktoré zastrešuje názov Princíp Baťa: Dnes fantázia, zajtra skutočnosť. To zahŕňa 3 veľké témy - Obuv a produkce firmy Baťa, Film a Cestovatelství. Môžete sa tak dozvedieť viac o histórii firmy Baťa, alebo si prezrieť linku na výrobu obuvi. Niektoré stroje sú stále funkčné rovnako ako vystavené lietadlá - prvé bezmotorové lietadlo vyrobené v Zlíne (ZLIN I) a najslávnejší výrobok, motorové lietadlo ZLIN XII.