Dovolenka vo vile, ktorú navštevovala šľachta

Vládna vila Luhačovice má za sebou zaujímavú históriu - postavili ju v roku 1906 a od tej doby sa v nej ubytovávalo mnoho známych osobností od šľachty Rakúsko-uhorskej monarchie, cez stranícke delegácie socialistického Československa až po zaujímavých hostí ako je Juraj Jakubisko, Vladimír Špidla, alebo exprezident Václav Klaus.

Vilu nájdete len kúsok od kúpeľného parku a kolonády, približne kilometer od centra mesta Luhačovice. Všetky izby vily majú vlastnú kúpeľňu, nechýba ani TV. Pri zakúpení 2 kupónov si môžete bez príplatku užívať komfort a retro interiér VIP apartmánu.

Priamo vo vile sa podávajú raňajky formou bufetových stolov. Máte tiež možnosť zájsť na obed či večeru, ktoré sa podávajú v partnerskej reštaurácii na kúpeľnom námestí cca 250 m od vily.


Využite možnosť dokúpenia zvýhodneného vstupu do wellness centra 4* hotela na 3 hodiny vrátane jednej procedúry. Na výber je čiastočná aroma terapeutická masáž chrbta a šije, reflexná masáž chodidiel, uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice, hydromasáž so zábalom, perličkový kúpeľ so zábalom, masáž chrbta a šije medovým olejom, masáž vínnym olejom, medová detoxikačná masáž a medovoskový zábal.

Tipy na výlet

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Priehrada Luhačovice

Luhačovická vodná nádrž je s mestom spojená Jurkovičovou alejou, pozdĺž ktorej nájdete veľa športovísk a možností občerstvenia, cestu môžete absolvovať aj výhliadkovým vláčikom. V lete sa neváhajte v priehrade vykúpať alebo sa po nej prejsť na šlapadle, jedná sa ale tiež o ideálne miesto na prevetranie in-line korčulí či rybárskej udice. Aj cez zimu je prechádzka okolo zamrznutej hladiny krásnym zážitkom.

Vládní vila Luhačovice

Leoše Janáčka 270, Luhačovice
Česká republika

722 927 927

info@vila-luhacovice.cz

Check in
Check out

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč (cca 8 €)/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie povolené
3,97/5
Celkom 59 hodnotení