Ubytovanie v srdci Harrachova

V preslávenom horskom mestečku Harrachov v obkľúčení krkonošskej prírody nájdete hotel Centrum Harrachov ***. Či už túžite po aktívnej dovolenke plnej turistiky alebo naopak po pokojnom relaxačnom pobyte, vydajte sa práve sem.

Budete ubytovaní v komfortne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou s uterákmi, sprchou, WC, TV a príjemným posedením priamo v izbe.

Každé ráno si v reštaurácii vychutnáte bohaté raňajky formou bufetu. Večer sa naopak môžete tešiť na večeru so 4 chodmi plnú tradičných českých chutí.

Oddýchnite si vo wellness

Tešte sa na wellness centrum, v ktorom nájdete bazén s protiprúdom, hydromasážnymi tryskami, vzduchovým masážnym hríbom a saunu. Dopriať si môžete aj masáže a ďalšie procedúry od vyškoleného personálu.

Pri pobyte v Krkonošiach si prídu na svoje aj milovníci prírody a horskej turistiky. Pohorie je pretkané hustou sieťou turistických chodníkov, lesných cestičiek a turistických chát, vďaka čomu si tu môžete užívať dovolenku doslova po celý rok.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (info@centrumhotel.cz, +420 603 505 557). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 10,9 rokov 449 Kč (cca 17 €)/noc vrátane prístelky a polpenzie.

 • Deti od 11 rokov 649 Kč (cca 24 €)/noc vrátane prístelky a polpenzie.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Príplatok za izbu Comfort 250 Kč (cca 10 €)/izba/noc.

 • Sviatočné príplatok (5.7., 6.7.) 250 Kč/pobyt.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Václav U.)

Prostředí hotelu je velmi hezké, pokoje čisté. Hotel mi velmi dobrou polohu přímo v centru obce. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu, domluva s personálem bezproblémová.

Vynikajúce (Pavel ?.)

Byli jsme velmi spokojeni se službami wellnessu. Snídaně výborné, večeře velmi dobré.

Vynikajúce (Radek P.)

Maximální spokojenost, vše co bylo uvedeno na kuponu, jsme obdrželi. Strava výborná a personál hotelu vstřícný, milý a ochotný.

Tipy na výlet

Harrachov

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Mumlavské vodopády

Mumlavské vodopády

Mumlavský vodopád nájdete v blízkosti Harrachova. Ide o najmohutnejší krkonošský vodopád, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. Čertove oka. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej Mumlavskej búde.

Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Pančavský vodopád nájdeme cca 1 km od Labskej boudy na bočnej stene ľadovcového údolia. S výškou 148 m je najvyšším a určite tiež jedným z najpôsobivejších vodopádov v Čechách. Pri vodopáde môžete navštíviť Ambrožovu vyhliadku, ktorá vám poskytne dokonalý výhľad na Labskú baňu, Lysú horu a okolie. Vodopád je celoročne prístupný a vystúpiť k nemu možno po červenom chodníku medzi Labskou boudou a mohylou Hanče a Vrbaty.