Aktívna dovolenka blízko Prahy

Vydajte sa stráviť dovolenku do pokojného hotela S-centrum *** v Benešove pri Prahe. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, v ktorých nechýba televízor, rádio ani vlastné sociálne zariadenie. Na výber sú tiež rodinné izby so štyrmi až piatimi lôžkami a dvomi oddelenými spálňami.

V štýlovej hotelovej reštaurácii Grosso, ktorá sa špecializuje na taliansku kuchyňu, sa môžete tešiť na domáce cestoviny alebo pizzu priamo z pece na dubovom dreve. V rámci polpenzie na vás čakajú výborné raňajky formou bufetu, zatiaľ čo na večeru máte na výber až z 20 jedál a ako zakončenie výborný domáci múčnik. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik.

Skvelé fitness aj relaxačná zóna

V hoteli S-centrum *** si vyberie každý. Oddych vám bezpochyby zaistí relaxačná zóna s vírivkou, saunou, parným kúpeľom s hviezdnou oblohou a skvelo ozvučenou oddychovou miestnosťou.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 500 Kč/1 noc, 1 000 Kč/2 noci, 1 500 Kč/3 noci vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov a ďalšia osoba 800 Kč/1noc, 1 600 Kč/2 noci, 2 400 Kč/3 noci vrátane polpenzie.

 • Zapožičanie detskej postieľky vrátane lôžkovín 150 Kč/pobyt (nutné dohodnúť vopred).

 • Doplatok za predĺženie pobytu pre dve osoby 1 490 Kč (cca 55 €)/noc, z nedele na pondelok (pokiaľ sa nejedná o štátny sviatok) 990 Kč (cca 37 €)/noc.

 • Vzhledem k tomu, že se v hotelu konají akce, může být někdy večeře nahrazena obědem. Informace o situaci ve vámi vybraném termínu vám poskytne recepce.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jakub C.)

S pobytem jsem velice spokojený. Hotel byl nad moje očekávání a personál byl velice příjemný. Balíček služeb jsme využili na 90% ale to jen z důvodu času, nebo počasí.

Vynikajúce (Vanda V.)

Vše v pořádku, dle kuponu, spokojenost. Jen v hotelu vyšší ceny, např. pití, personál ochotný,

Vynikajúce (Libuše B.)

Hotel byl velice pěkný, všechny služby byly v pořádku, ochotný personál - díky za pobyt.

Tipy na výlet

Zámok Konopiště

Zámok Konopiště

Pôvodne hrad z 13. storočia, dnes úchvatný zámok v pseudohistorickom romantickom hradnom štýle. Práve súčasnú nezameniteľnú podobu dostal zámok na prelome 19. a 20. storočia, kedy bol jeho vlastníkom sám následník rakúskeho trónu František Ferdinand d'Este. V prehliadkových okruhoch si tu dnes prehliadnete napríklad honosné salóny, súkromné izby cisárskej rodiny alebo loveckú trasu s mnohými expozíciami.

Múzeum Jawa Konopiště

Múzeum Jawa Konopiště

Pre všetkých milovníkov motocyklov je tu Múzeum Jawa Konopiště, v ktorom si pozriete nielen stroje značky Jawa, ale tiež sa dozviete niečo o histórii firmy, výrobných materiáloch a metódach výroby. Ďalším lákadlom je historická dokumentácia pretekárskych úspechov českých motocyklových značiek v 20. storočí.

Zámok Jemniště

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.