Chcete sa pozrieť do Krkonôš? Príjemné ubytovanie, polpenzia a vôbec dobré zázemie pre páry aj rodiny vám ponúka Hotel Vladimír *** v Jánskych Lázňach. V cene balíčka získate tiež vstupenku na Cestu v korunách stromov, výlet tak môže začať.

Hotel v Krkonošiach s možnosťami výletov do okolia

Hotel Vladimír *** sa nachádza iba 10 minút od centra Janských Lázní, pokojného kúpeľného mesta v Krkonošiach. Ubytovanie ponúka hotel v izbách s TV/SAT a vlastným sociálnym zariadením, na izby je možné umiestniť aj prístelku.

Súčasťou hotela je reštaurácia s letnou vonkajšou terasou, kde sa podávajú miestne špeciality aj jedlá medzinárodnej kuchyne.

V okolí hotela sa môžete vydať ako do krkonošskej prírody, tak aj k pamiatkam ako je Hospital Kuks (35 km) a Delostrelecká pevnosť Stachelberg (20 km) alebo do ZOO Dvůr Králové (30 km) s významným chovom afrických zvierat.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 1,9 rokov 150 Kč/2 noci a 300 Kč/4 noci vrátane polpenzie, bez vstupenky.

 • Dieťa do 11,9 rokov 600 Kč/2 noci a 1 200 Kč/4 noci vrátane polpenzie, bez vstupenky.

 • Dieťa od 12 rokov 1 595 Kč/2 noci a 2 695 Kč/4 noci vrátane polpenzie a vstupenky.

 • Miestny poplatok 20 Kč/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše

Chodník korunami stromov Krkonoše

Krkonošský chodník korunami stromov je 45 metrov vysoká drevená rozhľadňa, ktorá vám umožní dych berúce výhľad na krásy Krkonošského národného parku. Na samotnom vrcholku rozhľadne budete mať okolité lesy ako na dlani. Zistíte tak, aký pocit zažíva bájny krkonošský duch Krakonoš. Okrem veže si môžete prejsť aj 1 300 metrov dlhú náučnú trasu lesom, ktorý je bohatý na faunu i flóru. Dospelí za tento neopakovateľný zážitok zaplatí 220 korún a deti od 3 - 14 rokov len 180 korún. Chodník je v prevádzke celoročne a má otvorené každý deň, okrem 24. decembra.

Janské Lázně

Janské Lázně

Na úpätí Černej Hory nájdeme kúpeľné mestečko a známe športovo-rekreačné stredisko, ktorého liečivé termálne pramene boli objavené už v roku 1006. Miestna voda je prospešná predovšetkým pri liečbe pohybového aparátu, dýchacieho ústrojenstva a detskej obrny. Nájdete tu tak secesnú kolonádu s miestnymi prameňmi alebo sochu Krakonoša, ochrancu hôr. Janské Lázně sú tiež celoročne ideálnym miestom pre milovníkov športu. Okrem lyžovania tak z hornej stanice lanovky, ktorá funguje celoročne, môžete v lete prejsť napríklad prvú krkonošskú náučnú cyklotrasu, ktorá je vhodná aj pre deti.

Rozhľadňa Černá hora

Rozhľadňa Černá hora

Rozhľadňu s príznačným názvom Panorama, z ktorej máte výhľad napríklad až na Praděd alebo hrad Bezděz, nájdete na Černej Hore vo výške 1 289 m n. m. Na rozhľadňu môžete vyjsť cca 5 kilometrovou túrou z Jánských Lázní alebo z Pece pod Sněžkou. Na vrchol vás ale vyvezie tiež kabínová lanovka, ktorá je v prevádzke celoročne. Ďalším cieľom potom môže byť napríklad 3,5 km dlhý náučný chodník okolo Černohorského rašeliniska až k ďalšej vyhliadkovej veži.