Odpočinok v hoteli obklopenom prírodou

Hotel Hrazany sa nachádza nad Slapskou priehradou, z jednej strany je obklopený lesom a z druhej lúkami. Je teda ideálny pre odpočinok dospelých a ich detí.

Ubytovaní budete v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách (možnosť prístelky). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a nádherný výhľad do prírody. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

K hotelu patrí aj reštaurácia, kde sa servíruje polpenzia - raňajky (rautové stoly) a večere (formou bufetu alebo menu). Samozrejme si sem môžete zájsť aj na obed alebo posedieť pri bare s pohárom dobrého vína.

Vo voľnom čase si môžete zahrať biliard, šípky alebo stolný tenis. Pri hoteli je možné tiež využiť bazén, minigolf, ihrisko na volejbal a nohejbal.

Relaxácia vo wellness a rozmanité procedúry

Wellness zaiste uvíta každý, kto túži po odpočinku. Na relaxáciu môžete využiť vírivku, parnú saunu s vôňou mentolu a infra saunu. Za príplatok si tiež môžete dopriať niektorú z ponúkaných masáží.

Tipy na výlet

Vodná nádrž Slapy

Vodná nádrž Slapy, niekedy tiež známa ako Slapská priehrada, je nádrž na rieke Vltava a ako už názov napovedá, nachádza sa pri obci Slapy. Priehrada je súčasťou Vltavskej kaskády a je šiestou najväčšou priehradou v Česku. Počas jari a leta si tu užijete kúpanie, jachtárčenie, windsurfing či vodné lyžovanie. V chladnejších mesiacoch sa vydajte na túru okolo priehrady aj po okolí, ktoré ponúka množstvo turistických atrakcií.

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.

Zámok Zbiroh

Navštívte krásny románsko-gotický zámok, ktorý sa môže od 12. storočia pýšiť titulom najstaršie šľachtické sídlo v Česku alebo najhlbšou studňou v Európe s hĺbkou 163 metrov. Takmer 18 rokov tu tiež sídlil ateliér Alfonza Muchu, ktorý tu tvoril slávnu Slovanskú Epopej . Prejsť si tu môžete niekoľko prehliadkových okruhov alebo navštíviť miestnu zámockú krčmu. Časť zámku je dnes využívaná aj ako luxusný hotel.

Hotel Hrazany

Hrazany 11, Sedlčany
Česká republika

318 864 128

info@hotelhrazany.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 210 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,57/5
Celkom 7 hodnotení