Odpočinok v hoteli obklopenom prírodou

Hotel Hrazany sa nachádza nad Slapskou priehradou, z jednej strany je obklopený lesom a z druhej lúkami. Je teda ideálny pre odpočinok dospelých a ich detí.

Ubytovaní budete v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách (možnosť prístelky). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a nádherný výhľad do prírody. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

K hotelu patrí aj reštaurácia, kde sa servíruje polpenzia - raňajky (rautové stoly) a večere (formou bufetu alebo menu). Samozrejme si sem môžete zájsť aj na obed alebo posedieť pri bare s pohárom dobrého vína.

Vo voľnom čase si môžete zahrať biliard, šípky alebo stolný tenis.

Relaxácia vo wellness a rozmanité procedúry

Wellness zaiste uvíta každý, kto túži po odpočinku. Na relaxáciu môžete využiť vírivku, parnú saunu s vôňou mentolu a infra saunu. Za príplatok si tiež môžete dopriať niektorú z ponúkaných masáží.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (info@hotelhrazany.cz, 318 864 128). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Pri hoteli je možné využiť bazén, minigolf, stolný tenis, ihrisko na volejbal a nohejbal.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 14,9 rokov hradia 50 % z ceny kupónu.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 10 Kč (cca 0,4 €)/osoba/deň.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik za poplatok 210 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dagmar P.)

K žádné ze služeb nemáme výhrady. Snad jen by mohlo být více odpočinkových lehátek v odpočinkové zóně.

Vynikajúce (Marie L.)

Maximální spokojenost se vším - prostředí penzionu, personál, strava. Doporučujeme všem známým.

Vynikajúce (Jana C.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, vše odpovídalo popisu a služby byly vynikající. Personál byl velice laskavý.

Tipy na výlet

Vodná nádrž Slapy

Vodná nádrž Slapy

Vodná nádrž Slapy, niekedy tiež známa ako Slapská priehrada, je nádrž na rieke Vltava a ako už názov napovedá, nachádza sa pri obci Slapy. Priehrada je súčasťou Vltavskej kaskády a je šiestou najväčšou priehradou v Česku. Počas jari a leta si tu užijete kúpanie, jachtárčenie, windsurfing či vodné lyžovanie. V chladnejších mesiacoch sa vydajte na túru okolo priehrady aj po okolí, ktoré ponúka množstvo turistických atrakcií.

Zámok Jemniště

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.

Zámok Zbiroh

Zámok Zbiroh

Navštívte krásny románsko-gotický zámok, ktorý sa môže od 12. storočia pýšiť titulom najstaršie šľachtické sídlo v Česku alebo najhlbšou studňou v Európe s hĺbkou 163 metrov. Takmer 18 rokov tu tiež sídlil ateliér Alfonza Muchu, ktorý tu tvoril slávnu Slovanskú Epopej . Prejsť si tu môžete niekoľko prehliadkových okruhov alebo navštíviť miestnu zámockú krčmu. Časť zámku je dnes využívaná aj ako luxusný hotel.