Ubytovanie v centre Třebíča pri pamiatkach UNESCO s polpenziou a privátnym vstupom do vírivky, sauny alebo relax na masážnom kresle. V balíčku je aj slávnostná večera, ochutnávka limonády, posedenie pri čaji, vstup na diskotéku i zľava na kozmetiku.

O ubytovaní

Hotel Zlatý Kříž ***, ktorého história sa datuje minimálne do 15. storočia, kedy v jeho priestoroch býval Matyáš Korvín, nájdete priamo v centre historického Třebíča. Ten sa pýši vzácnymi historickými pamiatkami aj tretím najväčším námestím u nás.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v 33 izbách, ktoré majú možnosť prístelky a tiež vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia Kleopatra so zimnou záhradou, krytá strešná reštaurácia Panoráma s nádhernou vyhliadkou a tiež kaviareň a čajovňa Slnečná brána, kde ochutnáte vyše 100 druhov čajov a 30 druhov káv. V lete je k dispozícii aj letná terasa.

Tešte sa na raňajky formou bufetu a na večere zo špeciálnej ponuky.

Třebíč Tip na výlet

Ak plánujete potulky po Česku, rozhodne by ste nemali minúť Třebíč , ktorý sa pýši vzácnymi historickými kúskami aj tretím najväčším námestím u našich susedov. Toto mesto plné pamiatok UNESCO sa nachádza na západe Moravy, v juhovýchodnom cípe kraja Vysočina. Má veľmi bohatú históriu, jeho počiatky siahajú až k roku 1101.

Čo patrí medzi skvosty Třebíča?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámocký areál (Valdštejnský zámok-předzámčí)
  • Benediktínsky kláštor

Určite nevynechajte ani Židovskú štvrť, Zadnú synagógu, Dom Seligmanna Bauera, Karlovo námestie, Mestskú vežu a Veterný mlyn.

Třbíč má čo ponúknuť aj pokiaľ ide o prírodu a odpočinok - nachádza sa v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Za relaxáciou zamierte do bazéna či Riečnych kúpeľov Polanka.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Za oddychom zamierte do Relax centra, ktoré nájdete v suteréne hotela. K relaxácii poslúži vírivka až pre 6 osôb, masážna vaňa, sauna, masážne kreslo s nastaviteľnými stupňami masírovania a tiež špeciálna masážna sprcha.

Hotel Zlatý Kříž ***

Karlovo nám. 19/13, Vnitřní Město , Třebíč
Česká republika

+420 568 840 843

recepce@zlatykriz.net

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zástavka
0,5 km