Lednice v rodinnom penzióne

Užite si oddychový pobyt v pokojnej lokalite južnej Moravy v Penzióne Hippoclub Lednice v blízkosti lednického zámku a zámockej záhrady. Ubytovaní budete v izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením a WiFi.

V blízkosti penziónu nájdete detské ihrisko, kde si vaše dieťa môže užiť aj jazdenie na poníkovi až do zámockej záhrady. Súčasťou balíčka je aj romantická jazda k lednickému Minaretu v koči ťahanom koňmi.


Južná Morava je už stovky rokov regiónom dobrého vína, nepodceňte teda prípravu a prečítajte si náš článok, kde sa dozviete, ako sa spracováva vínna réva, aké víno si vybrať a ako ho správne degustovať. Celý článok nájdete TU.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (penzion@hippoclub.cz, Rezervace emailem). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Rezervácie vykonávajte len prostredníctvom e-mailu.

 • Jazda kočom k Minaretu zámockou záhradou: odjazd o 10:15 od Hippoclubu Lednice.

 • Dostupnosť termínov si overujte vždy na penzion@hippoclub.cz.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 2,9 rokov bez nároku na lôžko a stravu + jazda kočom zdarma.

 • Deti do 14,9 rokov 390 Kč (cca 14,5 €)/noc vrátane lôžka a detskej polpenzie + doplatok za cestovný lístok na koč 50 Kč (cca 2 €, možné dokúpiť na mieste).

 • Deti od 15 rokov 500 Kč (cca 18,5 €)/noc vrátane lôžka a dospelej polpenzie + doplatok za cestovný lístok na koč 100 Kč (cca 3,7 €, možné dokúpiť na mieste).

 • Na izbe je možnosť maximálne jednej prístelky. Pri pobyte s dvoma a viac deťmi je ubytovanie možné v dvoch izbách (nutné zakúpiť ďalšie kupón) alebo v apartmáne za príplatok po dohovore s penziónom.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Kamil B.)

Byli jsme velmi dobře spokojeni, vše proběhlo v naprostém pořádku k naší spokolenosti.

Skvelé (Eleonora O.)

V podstate nam nic nechybalo, slusny a ochotny personal, velmi dobra strava, iba vecer a v noci bolo v izbach na prizemi velmi chladno. Posledny vecer prikurili a bolo fajn. Vsade bolo velmi cisto.

Vynikajúce (Eva R.)

Se službami Travelking jsem byla spokojena, cestujeme s manželem se slevomaty velmi často a mám s tím výborné zkušenosti, vždycky říkám chválaBohu, že slevomaty existují, pomáhají hotelům a střediskům doplňovat pravodelnou klientelu a klientům umožňují navštěvovat krásy naší vlasti nebo i ciziny za výbornou cenu. Vybrali jsme si skvělé místo v Hippoclubu Lednice - hned u Lednického parku. Ubytování pěkné, strava výborná, paní vedoucí velmi vstřícná. Jízda kočárem, kterou jsme měli v balíčku byla třešničkou na dortu - nádherné. Dělali jsme si výlety do okolí a moc si to naše parta 4 lidí užila. Moc děkujeme za zprostředkování a budeme se těšit na další nabídky pobytů. E. Raková

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Termálne kúpele Laa an der Thaya

Termálne kúpele Laa an der Thaya

Známe rakúske termálne kúpele Laa an der Thaya sa nachádzajú v Dolnom Rakúsku a rozprestierajú sa na ploche 7 800 m². Vychutnať si tu môžete širokú a pestrú škálu kúpeľných a relaxačných služieb. Ročne navštívi kúpele asi 400 tisíc ľudí, z ktorých štvrtinu tvoria Česi a Slováci. Termálne kúpele boli otvorené ešte len v roku 2002, takže sa tešte na moderné prostredie a funkčné a štýlové vybavenie a atrakcie.