Lednice v rodinnom penzióne

Užite si oddychový pobyt v pokojnej lokalite južnej Moravy v Penzióne Hippoclub Lednice v blízkosti lednického zámku a zámockej záhrady. Ubytovaní budete v izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením a WiFi.

V blízkosti penziónu nájdete detské ihrisko, kde si vaše dieťa môže užiť aj jazdenie na poníkovi až do zámockej záhrady. Súčasťou balíčka je aj romantická jazda k lednickému Minaretu v koči ťahanom koňmi.


Južná Morava je už stovky rokov regiónom dobrého vína, nepodceňte teda prípravu a prečítajte si náš článok, kde sa dozviete, ako sa spracováva vínna réva, aké víno si vybrať a ako ho správne degustovať. Celý článok nájdete TU.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov bez nároku na lôžko a stravu + jazda kočom zdarma.

 • Deti do 14,9 rokov 390 Kč (cca 14,5 €)/noc vrátane lôžka a detskej polpenzie + doplatok za cestovný lístok na koč 50 Kč (cca 2 €, možné dokúpiť na mieste).

 • Deti od 15 rokov 500 Kč (cca 18,5 €)/noc vrátane lôžka a dospelej polpenzie + doplatok za cestovný lístok na koč 100 Kč (cca 3,7 €, možné dokúpiť na mieste).

 • Na izbe je možnosť maximálne jednej prístelky. Pri pobyte s dvoma a viac deťmi je ubytovanie možné v dvoch izbách (nutné zakúpiť ďalšie kupón) alebo v apartmáne za príplatok po dohovore s penziónom.

 • Veľkonočný príplatok (19. - 22.4.) 1 000 Kč/kupón.

 • Sviatočný príplatok (1.5., 8.5., 5.7. - 6.7.) 500 Kč/kupón.

 • Rezervácie vykonávajte len prostredníctvom e-mailu.

 • Jazda kočom k Minaretu zámockou záhradou: odjazd o 10:15 od Hippoclubu Lednice.

 • Dostupnosť termínov si overujte vždy na penzion@hippoclub.cz.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva R.)

Se službami Travelking jsem byla spokojena, cestujeme s manželem se slevomaty velmi často a mám s tím výborné zkušenosti, vždycky říkám chválaBohu, že slevomaty existují, pomáhají hotelům a střediskům doplňovat pravodelnou klientelu a klientům umožňují navštěvovat krásy naší vlasti nebo i ciziny za výbornou cenu. Vybrali jsme si skvělé místo v Hippoclubu Lednice - hned u Lednického parku. Ubytování pěkné, strava výborná, paní vedoucí velmi vstřícná. Jízda kočárem, kterou jsme měli v balíčku byla třešničkou na dortu - nádherné. Dělali jsme si výlety do okolí a moc si to naše parta 4 lidí užila. Moc děkujeme za zprostředkování a budeme se těšit na další nabídky pobytů. E. Raková

Vynikajúce (Kamil B.)

Byli jsme velmi dobře spokojeni, vše proběhlo v naprostém pořádku k naší spokolenosti.

Skvelé (Josef K.)

S pobytem jsme byli vcelku spokojeni, pokojíky byly sice malé, ale pro dva se to dalo. Sociální zařízení nic moc, žádné odvětrání, sprchový kout by snesl rekonstrukci. Při příjezdu jsme obdrželi kupóny jak bylo uvedeno ve vaší nabídce. Restaurace byla bohužel po většinu dne zavřená, pouze na snídaně a večere bylo otevřeno, přestože bylo celkem dost ubytovaných restaurace zavírala již před 20 hod. Jinak byl personál velmi vstřícný. Výlety kolem Lednice jsou krásné, celý valticko-lednický areál stojí za kouknutí, Lednický zámek je nádherný. Valtice, Břeclav, Mikulov stojí za to vidět.

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Termálne kúpele Laa an der Thaya

Termálne kúpele Laa an der Thaya

Známe rakúske termálne kúpele Laa an der Thaya sa nachádzajú v Dolnom Rakúsku a rozprestierajú sa na ploche 7 800 m². Vychutnať si tu môžete širokú a pestrú škálu kúpeľných a relaxačných služieb. Ročne navštívi kúpele asi 400 tisíc ľudí, z ktorých štvrtinu tvoria Česi a Slováci. Termálne kúpele boli otvorené ešte len v roku 2002, takže sa tešte na moderné prostredie a funkčné a štýlové vybavenie a atrakcie.