Pobyt v penzióne so skvelým vínom

Penzión U Tří Jasanů sa ukrýva v krásnom prostredí južnej Moravy v obci Nový Šaldorf - Sedlešovice, ktorá je považovaná za okrajovú časť Znojma. Do Národného parku Podyjí sú to len 4 kilometre.

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchou.

V štýlovej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na polpenzii, ale aj na miestnom víne z vinárstva Hnanice a výbornej káve. Reštaurácia disponuje i terasou, letnou záhradkou a novým grilovacím zrubom.

Relaxácia vo wellness pre dvoch

Súčasťou balíčka je aj odpočinok vo wellness centre priamo v penzióne. Je vám tu k dispozícii fínska sauna aj parná komora. Zľavu môžete využiť na pobyt vo vírivke s podvodnou masážou.

Okrem wellness je vám k dispozícii úschovňa bicyklov. Za príplatok si bicykle môžete aj zapožičať.


Ak budete mať preskúmané Znojmo aj Národný park Podyjí, zavítajte trebárs do Viedne. Priamy vlakový spoj do Viedne jazdí v blízkosti penziónu. Za výlet stojí tiež Excalibur City na Hatiach - dospelí sa zabavia v nákupnom centre Freeport a reštauráciách, pre deti je pripravené zábavné centrum Kinderwelt.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (penzionutrijasanu@seznam.cz, +420 777 808 124 ). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kozmetické procedúry a masáže je nutné objednať aspoň 24 hodín vopred, cenník procedúr je k dispozícii tu.

 • Ubytovanie cez víkend je možné za príplatok podľa telefonickej dohody.

 • Prehliadka Louckého kláštora zahŕňa privítanie v Návštevníckom centre, prehliadku obrazovej galérie, románskej krypty, debnárskeho a vinárskeho múzea, štukových sál a pivníc. Prehliadka je zakončená ochutnávkou piatich vzoriek vína. Každý návštevník získa štýlový suvenír - "koštovačku", pre deti sú pripravené špeciálne darčeky a pre vodiča fľaštička vína s objemom 0,187 l. Trvanie prehliadky je cca 90 minút.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa od 3 rokov podľa individuálnej dohody s penziónom.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Možnosť zapožičania bicyklov 299 Kč/deň.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 180 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Čechách, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Znojemské podzemie

Znojemské podzemie

Systém podzemných chodieb a pivníc pod Znojmom, ktorý je dlhý takmer 27 km a má až 4 poschodia, vznikol na prelome 14. a 15. storočia ako priestor na hospodárske účely. Neskôr hral svoju rolu aj v dômyselnej obrane mesta. V dnešnej dobe slúži predovšetkým ako turistická atrakcia pre všetkých milovníkov histórie, architektúry a netradičných zážitkov.

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.